Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty z gry suma Celne rzuty z gry śr. Oddane rzuty z gry suma Oddane rzuty z gry śr. Skuteczność z gry
1. Jonah Mathews Anwil Włocławek 39 266 6.82 566 14.51 47
2. Billy Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 234 5.71 510 12.44 45.9
3. Travis Trice Ii WKS Śląsk Wrocław 33 205 6.21 439 13.30 46.7
4. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 42 203 4.83 336 8.00 60.4
5. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 35 202 5.77 336 9.60 60.1
6. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 193 4.71 492 12.00 39.2
7. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 44 193 4.39 370 8.41 52.2
8. Raymond Cowels III Legia Warszawa 41 190 4.63 441 10.76 43.1
9. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 34 183 5.38 432 12.71 42.4
10. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 41 179 4.37 427 10.41 41.9
11. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 178 5.39 320 9.70 55.6
12. Mike Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 30 177 5.90 372 12.40 47.6
13. Robert Johnson Legia Warszawa 24 176 7.33 394 16.42 44.7
14. Luke Petrasek Anwil Włocławek 39 174 4.46 351 9.00 49.6
15. Jabarie Hinds GTK Gliwice 30 172 5.73 412 13.73 41.7
16. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 32 167 5.22 338 10.56 49.4
17. James Bell Anwil Włocławek 39 167 4.28 408 10.46 40.9
18. Stacy Davis King Szczecin 24 164 6.83 351 14.63 46.7
19. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 159 4.82 298 9.03 53.4
20. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 42 157 3.74 394 9.38 39.8
21. Klavs Čavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 155 5.17 250 8.33 62
22. Anthony Marcus Lewis Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29 153 5.28 327 11.28 46.8
23. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 34 152 4.47 288 8.47 52.8
24. Beau Beech III Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 149 3.73 358 8.95 41.6
25. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 33 148 4.48 296 8.97 50
26. Anthony Ireland HydroTruck Radom 28 146 5.21 365 13.04 40
27. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 32 146 4.56 326 10.19 44.8
28. Josh Sharma Trefl Sopot 30 142 4.73 216 7.20 65.7
29. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 141 3.53 238 5.95 59.2
30. Mike Moore HydroTruck Radom 28 139 4.96 329 11.75 42.2
31. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 27 135 5.00 225 8.33 60
32. Admon Gilder PGE Spójnia Stargard 19 132 6.95 266 14.00 49.6
33. Jacobi Boykins Asseco Arka Gdynia 28 131 4.68 273 9.75 48
34. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 130 3.94 288 8.73 45.1
35. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 31 129 4.16 298 9.61 43.3
36. Filip Matczak King Szczecin 31 127 4.10 253 8.16 50.2
37. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 29 126 4.34 217 7.48 58.1
38. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 29 126 4.34 242 8.34 52.1
39. Devyn Marble Enea Zastal BC Zielona Góra 24 125 5.21 295 12.29 42.4
40. Filip Put GTK Gliwice 30 124 4.13 296 9.87 41.9
41. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 29 124 4.28 271 9.34 45.8
42. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 39 123 3.15 276 7.08 44.6
43. Cyril Langevine King Szczecin 32 123 3.84 217 6.78 56.7
44. Kobi Jordan Simmons Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 27 122 4.52 253 9.37 48.2
45. Yannick Franke Trefl Sopot 25 119 4.76 266 10.64 44.7
46. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 118 3.93 210 7.00 56.2
47. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 40 118 2.95 264 6.60 44.7
48. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 118 3.81 257 8.29 45.9
49. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 41 116 2.83 281 6.85 41.3
50. Jure Škifić Legia Warszawa 39 115 2.95 267 6.85 43.1
51. Roko Rogić Twarde Pierniki Toruń 21 113 5.38 215 10.24 52.6
52. Žiga Dimec Anwil Włocławek 27 112 4.15 168 6.22 66.7
53. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 111 3.83 238 8.21 46.6
54. Michał Kolenda Trefl Sopot 29 111 3.83 256 8.83 43.4
55. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 28 111 3.96 243 8.68 45.7
56. Karol Gruszecki Trefl Sopot 30 110 3.67 274 9.13 40.1
57. Roberts Stumbris GTK Gliwice 23 109 4.74 226 9.83 48.2
58. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 109 2.73 176 4.40 61.9
59. Jakub Schenk King Szczecin 31 107 3.45 237 7.65 45.1
60. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 37 105 2.84 236 6.38 44.5
61. Cleveland Melvin Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 17 104 6.12 197 11.59 52.8
62. Paweł Leończyk Trefl Sopot 30 102 3.40 162 5.40 63
63. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28 102 3.64 163 5.82 62.6
64. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 100 3.45 213 7.34 46.9
65. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 34 100 2.94 208 6.12 48.1
66. Baylee Steele PGE Spójnia Stargard 18 99 5.50 213 11.83 46.5
67. Rod Camphor Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 98 4.67 221 10.52 44.3
68. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 29 98 3.38 231 7.97 42.4
69. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 28 97 3.46 177 6.32 54.8
70. Daniel Amigo Twarde Pierniki Toruń 22 97 4.41 190 8.64 51.1
71. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 96 3.31 207 7.14 46.4
72. Dariusz Wyka Legia Warszawa 40 93 2.33 157 3.93 59.2
73. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 32 93 2.91 189 5.91 49.2
74. Jahenns Manigat Twarde Pierniki Toruń 31 91 2.94 265 8.55 34.3
75. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 28 90 3.21 251 8.96 35.9
76. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 38 90 2.37 220 5.79 40.9
77. Michaelyn Scott Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 15 90 6.00 208 13.87 43.3
78. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 89 2.97 231 7.70 38.5
79. Kristijan Krajina GTK Gliwice 15 89 5.93 142 9.47 62.7
80. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 30 88 2.93 185 6.17 47.6
81. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 88 2.15 203 4.95 43.3
82. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 30 87 2.90 206 6.87 42.2
83. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 34 86 2.53 204 6.00 42.2
84. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 35 86 2.46 187 5.34 46
85. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 31 84 2.71 199 6.42 42.2
86. Adam Kemp Legia Warszawa 38 84 2.21 118 3.11 71.2
87. Wes Washpun Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22 84 3.82 200 9.09 42
88. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 22 83 3.77 167 7.59 49.7
89. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 17 83 4.88 197 11.59 42.1
90. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 27 82 3.04 192 7.11 42.7
91. Filip Kraljević HydroTruck Radom 20 79 3.95 163 8.15 48.5
92. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 34 78 2.29 181 5.32 43.1
93. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 27 78 2.89 131 4.85 59.5
94. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 30 78 2.60 152 5.07 51.3
95. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 28 75 2.68 187 6.68 40.1
96. Michał Nowakowski Anwil Włocławek 35 75 2.14 189 5.40 39.7
97. Elijah Wilson Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18 75 4.17 190 10.56 39.5
98. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 74 2.64 158 5.64 46.8
99. Darious Moten Trefl Sopot 22 74 3.36 148 6.73 50
100. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 74 2.55 147 5.07 50.3
101. Anthony Durham II Asseco Arka Gdynia 22 73 3.32 187 8.50 39
102. Przemysław Żołnierewicz Enea Zastal BC Zielona Góra 26 71 2.73 145 5.58 49
103. Ahmed Hill HydroTruck Radom 17 69 4.06 161 9.47 42.9
104. Kacper Borowski King Szczecin 27 68 2.52 114 4.22 59.6
105. Paweł Kikowski King Szczecin 33 65 1.97 177 5.36 36.7
106. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 29 64 2.21 141 4.86 45.4
107. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 40 64 1.60 153 3.83 41.8
108. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 24 62 2.58 135 5.63 45.9
109. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 61 1.49 122 2.98 50
110. Deandre Davis Trefl Sopot 22 61 2.77 141 6.41 43.3
111. Jakub Garbacz Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 17 60 3.53 163 9.59 36.8
112. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 28 59 2.11 130 4.64 45.4
113. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 28 59 2.11 138 4.93 42.8
114. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 30 59 1.97 151 5.03 39.1
115. Bartosz Jankowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 37 58 1.57 137 3.70 42.3
116. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 34 55 1.62 118 3.47 46.6
117. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 28 55 1.96 115 4.11 47.8
118. Martins Meiers WKS Śląsk Wrocław 25 53 2.12 103 4.12 51.5
119. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 52 2.74 142 7.47 36.6
120. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 47 1.52 107 3.45 43.9
121. Thomas Davis King Szczecin 20 45 2.25 89 4.45 50.6
122. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 34 44 1.29 112 3.29 39.3
123. Adam Ramstedt GTK Gliwice 15 43 2.87 65 4.33 66.2
124. Maciej Bojanowski Anwil Włocławek 30 42 1.40 93 3.10 45.2
125. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30 38 1.27 76 2.53 50
126. Mateusz Bartosz King Szczecin 24 36 1.50 83 3.46 43.4
127. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 25 36 1.44 122 4.88 29.5
128. Kacper Radwański GTK Gliwice 18 36 2.00 81 4.50 44.4
129. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 29 36 1.24 109 3.76 33
130. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 27 34 1.26 109 4.04 31.2
131. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 23 32 1.39 85 3.70 37.6
132. Wojciech Tomaszewski Asseco Arka Gdynia 28 31 1.11 74 2.64 41.9
133. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 30 1.00 90 3.00 33.3
134. Alan Czujkowski MKS Dąbrowa Górnicza 22 26 1.18 71 3.23 36.6
135. Mateusz Szlachetka Trefl Sopot 18 25 1.39 75 4.17 33.3
136. Damian Jeszke Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 27 23 0.85 77 2.85 29.9
137. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 23 22 0.96 66 2.87 33.3

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz