Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Klavs Čavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 101 3.37 131 4.37 232 7.73
2. Cyril Langevine King Szczecin 32 89 2.78 149 4.66 238 7.44
3. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 35 88 2.51 209 5.97 297 8.49
4. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 87 2.18 131 3.28 218 5.45
5. Adam Kemp Legia Warszawa 38 80 2.11 118 3.11 198 5.21
6. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 73 1.83 106 2.65 179 4.48
7. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 44 68 1.55 226 5.14 294 6.68
8. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 27 65 2.41 131 4.85 196 7.26
9. Žiga Dimec Anwil Włocławek 27 63 2.33 69 2.56 132 4.89
10. Paweł Leończyk Trefl Sopot 30 62 2.07 103 3.43 165 5.50
11. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 42 57 1.36 135 3.21 192 4.57
12. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 29 55 1.90 115 3.97 170 5.86
13. Josh Sharma Trefl Sopot 30 55 1.83 125 4.17 180 6.00
14. Luke Petrasek Anwil Włocławek 39 55 1.41 183 4.69 238 6.10
15. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 30 54 1.80 107 3.57 161 5.37
16. Daniel Amigo Twarde Pierniki Toruń 22 53 2.41 75 3.41 128 5.82
17. Dariusz Wyka Legia Warszawa 40 52 1.30 157 3.93 209 5.23
18. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30 51 1.70 72 2.40 123 4.10
19. Jure Škifić Legia Warszawa 39 51 1.31 144 3.69 195 5.00
20. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 39 51 1.31 227 5.82 278 7.13
21. Mateusz Bartosz King Szczecin 24 50 2.08 77 3.21 127 5.29
22. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 34 48 1.41 81 2.38 129 3.79
23. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 34 48 1.41 119 3.50 167 4.91
24. DeAndre Davis Trefl Sopot 22 47 2.14 80 3.64 127 5.77
25. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 34 46 1.35 94 2.76 140 4.12
26. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28 46 1.64 114 4.07 160 5.71
27. Roberts Stumbris GTK Gliwice 23 46 2.00 92 4.00 138 6.00
28. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 34 45 1.32 108 3.18 153 4.50
29. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 45 1.36 128 3.88 173 5.24
30. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 44 1.42 107 3.45 151 4.87
31. Baylee Steele PGE Spójnia Stargard 18 42 2.33 105 5.83 147 8.17
32. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 32 42 1.31 72 2.25 114 3.56
33. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 39 1.34 65 2.24 104 3.59
34. Kacper Borowski King Szczecin 27 38 1.41 52 1.93 90 3.33
35. Raymond Cowels III Legia Warszawa 41 38 0.93 131 3.20 169 4.12
36. Mike Moore HydroTruck Radom 28 37 1.32 127 4.54 164 5.86
37. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 33 36 1.09 141 4.27 177 5.36
38. Szymon Tomczak WKS Śląsk Wrocław 29 36 1.24 50 1.72 86 2.97
39. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 32 36 1.13 68 2.13 104 3.25
40. Beau Beech III Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 35 0.88 242 6.05 277 6.93
41. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 35 1.06 97 2.94 132 4.00
42. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 37 34 0.92 105 2.84 139 3.76
43. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 34 1.17 97 3.34 131 4.52
44. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 34 0.83 71 1.73 105 2.56
45. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 27 34 1.26 95 3.52 129 4.78
46. Stacy Davis King Szczecin 24 34 1.42 99 4.13 133 5.54
47. Kristijan Krajina GTK Gliwice 15 34 2.27 89 5.93 123 8.20
48. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 28 33 1.18 108 3.86 141 5.04
49. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 34 33 0.97 70 2.06 103 3.03
50. James Bell Anwil Włocławek 39 33 0.85 176 4.51 209 5.36
51. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 28 33 1.18 96 3.43 129 4.61
52. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 32 0.78 86 2.10 118 2.88
53. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 22 30 1.36 79 3.59 109 4.95
54. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 30 1.03 91 3.14 121 4.17
55. Admon Gilder PGE Spójnia Stargard 19 30 1.58 72 3.79 102 5.37
56. Anthony Ireland HydroTruck Radom 28 29 1.04 62 2.21 91 3.25
57. Filip Kraljević HydroTruck Radom 20 28 1.40 107 5.35 135 6.75
58. Filip Put GTK Gliwice 30 27 0.90 111 3.70 138 4.60
59. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 28 27 0.96 29 1.04 56 2.00
60. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 30 27 0.90 66 2.20 93 3.10
61. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 31 27 0.87 75 2.42 102 3.29
62. Martins Meiers WKS Śląsk Wrocław 25 26 1.04 32 1.28 58 2.32
63. Billy Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 25 0.61 131 3.20 156 3.80
64. Anthony Durham II Asseco Arka Gdynia 22 25 1.14 54 2.45 79 3.59
65. Yannick Franke Trefl Sopot 25 24 0.96 100 4.00 124 4.96
66. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 41 24 0.59 100 2.44 124 3.02
67. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 23 0.77 130 4.33 153 5.10
68. Maciej Bojanowski Anwil Włocławek 30 23 0.77 59 1.97 82 2.73
69. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 32 23 0.72 126 3.94 149 4.66
70. Darious Moten Trefl Sopot 22 23 1.05 65 2.95 88 4.00
71. Adam Ramstedt GTK Gliwice 15 23 1.53 53 3.53 76 5.07
72. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 38 22 0.58 96 2.53 118 3.11
73. Przemysław Żołnierewicz Enea Zastal BC Zielona Góra 26 22 0.85 52 2.00 74 2.85
74. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 41 22 0.54 79 1.93 101 2.46
75. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 22 0.54 127 3.10 149 3.63
76. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 17 22 1.29 50 2.94 72 4.24
77. Michał Kolenda Trefl Sopot 29 21 0.72 58 2.00 79 2.72
78. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 34 21 0.62 104 3.06 125 3.68
79. Filip Matczak King Szczecin 31 20 0.65 86 2.77 106 3.42
80. Damian Jeszke Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 27 20 0.74 50 1.85 70 2.59
81. Cleveland Melvin Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 17 20 1.18 82 4.82 102 6.00
82. Mike Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 30 20 0.67 54 1.80 74 2.47
83. Karol Gruszecki Trefl Sopot 30 19 0.63 95 3.17 114 3.80
84. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 27 19 0.70 62 2.30 81 3.00
85. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 31 19 0.61 78 2.52 97 3.13
86. Damonte Dodd GTK Gliwice 18 19 1.06 49 2.72 68 3.78
87. Jacobi Boykins Asseco Arka Gdynia 28 19 0.68 139 4.96 158 5.64
88. Devyn Marble Enea Zastal BC Zielona Góra 24 19 0.79 80 3.33 99 4.13
89. Roko Rogić Twarde Pierniki Toruń 21 19 0.90 77 3.67 96 4.57
90. Michał Nowakowski Anwil Włocławek 35 18 0.51 79 2.26 97 2.77
91. Jakub Motylewski MKS Dąbrowa Górnicza 20 18 0.90 22 1.10 40 2.00
92. Wojciech Tomaszewski Asseco Arka Gdynia 28 18 0.64 26 0.93 44 1.57
93. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 35 18 0.51 59 1.69 77 2.20
94. Anthony Marcus Lewis Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29 18 0.62 83 2.86 101 3.48
95. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 17 0.55 88 2.84 105 3.39
96. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 29 17 0.59 60 2.07 77 2.66
97. Szymon Janczak Twarde Pierniki Toruń 31 17 0.55 24 0.77 41 1.32
98. Jahenns Manigat Twarde Pierniki Toruń 31 17 0.55 65 2.10 82 2.65
99. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 16 0.57 40 1.43 56 2.00
100. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 25 16 0.64 51 2.04 67 2.68
101. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 42 16 0.38 94 2.24 110 2.62
102. Strahinja Jovanović Legia Warszawa 22 16 0.73 32 1.45 48 2.18
103. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 29 16 0.55 74 2.55 90 3.10
104. Jakub Schenk King Szczecin 31 15 0.48 54 1.74 69 2.23
105. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 28 14 0.50 106 3.79 120 4.29
106. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 30 14 0.47 51 1.70 65 2.17
107. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 30 14 0.47 78 2.60 92 3.07
108. Ahmed Hill HydroTruck Radom 17 14 0.82 57 3.35 71 4.18
109. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 28 13 0.46 39 1.39 52 1.86
110. Jabarie Hinds GTK Gliwice 30 13 0.43 88 2.93 101 3.37
111. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 28 12 0.43 67 2.39 79 2.82
112. Kacper Radwański GTK Gliwice 18 12 0.67 21 1.17 33 1.83
113. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 40 12 0.30 49 1.23 61 1.53
114. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 12 0.40 19 0.63 31 1.03
115. Szymon Szewczyk Anwil Włocławek 28 12 0.43 55 1.96 67 2.39
116. Thomas Davis King Szczecin 20 12 0.60 46 2.30 58 2.90
117. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 29 12 0.41 45 1.55 57 1.97
118. Jonah Mathews Anwil Włocławek 39 12 0.31 128 3.28 140 3.59
119. Kobi Jordan Simmons Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 27 12 0.44 57 2.11 69 2.56
120. Michał Gabiński WKS Śląsk Wrocław 26 11 0.42 24 0.92 35 1.35
121. Alan Czujkowski MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 0.50 39 1.77 50 2.27
122. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 29 11 0.38 90 3.10 101 3.48
123. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 11 0.38 90 3.10 101 3.48
124. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 11 0.37 27 0.90 38 1.27
125. Igor Wadowski Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 20 11 0.55 11 0.55 22 1.10
126. Maciej Żmudzki HydroTruck Radom 22 11 0.50 26 1.18 37 1.68
127. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 11 0.33 48 1.45 59 1.79
128. Elijah Wilson Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18 11 0.61 33 1.83 44 2.44
129. Wes Washpun Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22 11 0.50 42 1.91 53 2.41
130. Filip Zegzuła HydroTruck Radom 23 10 0.43 31 1.35 41 1.78
131. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 24 10 0.42 35 1.46 45 1.88
132. Mateusz Szlachetka Trefl Sopot 18 10 0.56 20 1.11 30 1.67
133. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 29 10 0.34 33 1.14 43 1.48
134. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 10 0.53 52 2.74 62 3.26
135. Robert Johnson Legia Warszawa 24 10 0.42 113 4.71 123 5.13
136. Bartosz Jankowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 37 9 0.24 58 1.57 67 1.81
137. Alex Olesinski Anwil Włocławek 26 9 0.35 28 1.08 37 1.42
138. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 40 8 0.20 48 1.20 56 1.40
139. Dominik Grudziński PGE Spójnia Stargard 17 8 0.47 16 0.94 24 1.41
140. Rod Camphor Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 8 0.38 39 1.86 47 2.24
141. Travis Trice Ii WKS Śląsk Wrocław 33 8 0.24 82 2.48 90 2.73
142. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 27 7 0.26 30 1.11 37 1.37
143. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 34 7 0.21 28 0.82 35 1.03
144. Michaelyn Scott Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 15 7 0.47 35 2.33 42 2.80
145. Daniel Wall HydroTruck Radom 20 6 0.30 15 0.75 21 1.05
146. Szymon Szmit PGE Spójnia Stargard 22 6 0.27 8 0.36 14 0.64
147. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 23 5 0.22 14 0.61 19 0.83
148. Michał Kroczak King Szczecin 27 5 0.19 3 0.11 8 0.30
149. Jakub Garbacz Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 17 4 0.24 31 1.82 35 2.06
150. Błażej Kulikowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 21 4 0.19 6 0.29 10 0.48
151. Michał Aleksandrowicz Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 3 0.14 13 0.62 16 0.76
152. Bartłomiej Pelczar Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 21 3 0.14 12 0.57 15 0.71
153. Paweł Kikowski King Szczecin 33 2 0.06 46 1.39 48 1.45
154. Sebastian Kowalczyk Anwil Włocławek 28 2 0.07 31 1.11 33 1.18
155. Wiktor Rajewicz MKS Dąbrowa Górnicza 17 1 0.06 4 0.24 5 0.29
156. Marcin Woroniecki Anwil Włocławek 30 1 0.03 8 0.27 9 0.30
157. Daniel Ziółkowski Trefl Sopot 15 0 0.00 5 0.33 5 0.33

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz