Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty za 2 suma Celne rzuty za 2 śr. Oddane rzuty za 2 suma Oddane rzuty za 2 śr. Skuteczność za 2
1. Dragan Apić Enea Zastal BC Zielona Góra 35 202 5.77 332 9.49 60.8
2. Jonah Mathews Anwil Włocławek 39 179 4.59 316 8.10 56.6
3. Aleksander Dziewa WKS Śląsk Wrocław 42 175 4.17 263 6.26 66.5
4. Billy Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 171 4.17 334 8.15 51.2
5. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 44 156 3.55 267 6.07 58.4
6. Klavs Čavars Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 151 5.03 245 8.17 61.6
7. Kyndall Dykes Anwil Włocławek 32 149 4.66 267 8.34 55.8
8. Mikołaj Witliński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 140 3.50 234 5.85 59.8
9. Josh Sharma Trefl Sopot 30 137 4.57 199 6.63 68.8
10. Stacy Davis King Szczecin 24 137 5.71 271 11.29 50.6
11. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 135 4.09 217 6.58 62.2
12. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 34 132 3.88 254 7.47 52
13. Mike Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 30 130 4.33 240 8.00 54.2
14. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 41 129 3.15 262 6.39 49.2
15. Josip Sobin MKS Dąbrowa Górnicza 29 126 4.34 217 7.48 58.1
16. Jabarie Hinds GTK Gliwice 30 126 4.20 292 9.73 43.2
17. Travis Trice Ii WKS Śląsk Wrocław 33 125 3.79 263 7.97 47.5
18. Anthony Marcus Lewis Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29 125 4.31 217 7.48 57.6
19. Robert Johnson Legia Warszawa 24 123 5.13 260 10.83 47.3
20. Cyril Langevine King Szczecin 32 123 3.84 217 6.78 56.7
21. Luke Petrasek Anwil Włocławek 39 120 3.08 198 5.08 60.6
22. Danilo Ostojić HydroTruck Radom 27 117 4.33 176 6.52 66.5
23. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 32 117 3.66 216 6.75 54.2
24. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 116 3.52 205 6.21 56.6
25. Žiga Dimec Anwil Włocławek 27 112 4.15 168 6.22 66.7
26. Kalif Young Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 109 2.73 175 4.38 62.3
27. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 33 106 3.21 180 5.45 58.9
28. Jimmie Taylor Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 28 102 3.64 163 5.82 62.6
29. Anthony Ireland HydroTruck Radom 28 101 3.61 231 8.25 43.7
30. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 29 101 3.48 172 5.93 58.7
31. Paweł Leończyk Trefl Sopot 30 100 3.33 158 5.27 63.3
32. Admon Gilder PGE Spójnia Stargard 19 98 5.16 162 8.53 60.5
33. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 34 97 2.85 167 4.91 58.1
34. Daniel Amigo Twarde Pierniki Toruń 22 97 4.41 190 8.64 51.1
35. Jure Škifić Legia Warszawa 39 94 2.41 189 4.85 49.7
36. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 92 3.07 142 4.73 64.8
37. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 39 92 2.36 162 4.15 56.8
38. James Bell Anwil Włocławek 39 92 2.36 185 4.74 49.7
39. Mike Moore HydroTruck Radom 28 90 3.21 179 6.39 50.3
40. Adam Hrycaniuk Asseco Arka Gdynia 30 88 2.93 182 6.07 48.4
41. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 42 87 2.07 169 4.02 51.5
42. Roko Rogić Twarde Pierniki Toruń 21 86 4.10 150 7.14 57.3
43. Kristijan Krajina GTK Gliwice 15 85 5.67 134 8.93 63.4
44. Adam Kemp Legia Warszawa 38 84 2.21 118 3.11 71.2
45. Devyn Marble Enea Zastal BC Zielona Góra 24 84 3.50 182 7.58 46.2
46. Dariusz Wyka Legia Warszawa 40 83 2.08 124 3.10 66.9
47. Mateusz Kostrzewski Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 83 2.86 159 5.48 52.2
48. Filip Matczak King Szczecin 31 83 2.68 153 4.94 54.2
49. Kobi Jordan Simmons Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 27 83 3.07 144 5.33 57.6
50. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 79 2.72 142 4.90 55.6
51. Filip Kraljević HydroTruck Radom 20 79 3.95 162 8.10 48.8
52. Adrian Bogucki Asseco Arka Gdynia 27 78 2.89 127 4.70 61.4
53. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 31 78 2.52 155 5.00 50.3
54. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 77 1.88 189 4.61 40.7
55. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 40 74 1.85 139 3.48 53.2
56. Milivoje Mijović MKS Dąbrowa Górnicza 22 74 3.36 130 5.91 56.9
57. Baylee Steele PGE Spójnia Stargard 18 74 4.11 129 7.17 57.4
58. Michał Kolenda Trefl Sopot 29 71 2.45 130 4.48 54.6
59. Cleveland Melvin Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 17 71 4.18 122 7.18 58.2
60. Filip Put GTK Gliwice 30 70 2.33 130 4.33 53.8
61. Michaelyn Scott Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 15 70 4.67 142 9.47 49.3
62. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 28 69 2.46 118 4.21 58.5
63. Anthony Durham II Asseco Arka Gdynia 22 68 3.09 149 6.77 45.6
64. Jakub Schenk King Szczecin 31 67 2.16 124 4.00 54
65. Jacobi Boykins Asseco Arka Gdynia 28 66 2.36 113 4.04 58.4
66. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 65 2.10 131 4.23 49.6
67. Wes Washpun Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22 65 2.95 140 6.36 46.4
68. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 29 64 2.21 126 4.34 50.8
69. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 27 63 2.33 126 4.67 50
70. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 34 63 1.85 105 3.09 60
71. Karol Gruszecki Trefl Sopot 30 61 2.03 112 3.73 54.5
72. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 28 60 2.14 90 3.21 66.7
73. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 37 60 1.62 118 3.19 50.8
74. Andrzej Mazurczak Enea Zastal BC Zielona Góra 35 60 1.71 120 3.43 50
75. Tomasz Śnieg PGE Spójnia Stargard 28 59 2.11 129 4.61 45.7
76. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 59 1.79 99 3.00 59.6
77. Raymond Cowels III Legia Warszawa 41 58 1.41 126 3.07 46
78. Darious Moten Trefl Sopot 22 57 2.59 101 4.59 56.4
79. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 41 56 1.37 111 2.71 50.5
80. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 34 55 1.62 119 3.50 46.2
81. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 55 1.90 99 3.41 55.6
82. Roberts Stumbris GTK Gliwice 23 55 2.39 97 4.22 56.7
83. Beau Beech III Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 55 1.38 113 2.83 48.7
84. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 34 54 1.59 104 3.06 51.9
85. Yannick Franke Trefl Sopot 25 54 2.16 101 4.04 53.5
86. Kacper Borowski King Szczecin 27 53 1.96 83 3.07 63.9
87. Przemysław Żołnierewicz Enea Zastal BC Zielona Góra 26 53 2.04 87 3.35 60.9
88. Martins Meiers WKS Śląsk Wrocław 25 53 2.12 103 4.12 51.5
89. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 32 52 1.63 91 2.84 57.1
90. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 52 1.79 85 2.93 61.2
91. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 50 1.67 110 3.67 45.5
92. Krzysztof Sulima Enea Zastal BC Zielona Góra 34 49 1.44 95 2.79 51.6
93. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 28 48 1.71 113 4.04 42.5
94. Dawid Słupiński Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 48 1.17 89 2.17 53.9
95. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 30 46 1.53 77 2.57 59.7
96. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 30 45 1.50 98 3.27 45.9
97. Strahinja Jovanović Legia Warszawa 22 45 2.05 115 5.23 39.1
98. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 17 45 2.65 96 5.65 46.9
99. Deandre Davis Trefl Sopot 22 43 1.95 76 3.45 56.6
100. Rod Camphor Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 42 2.00 88 4.19 47.7
101. Elijah Wilson Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18 42 2.33 88 4.89 47.7
102. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 28 40 1.43 92 3.29 43.5
103. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 24 40 1.67 62 2.58 64.5
104. Ahmed Hill HydroTruck Radom 17 39 2.29 77 4.53 50.6
105. Roman Szymański Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 30 38 1.27 76 2.53 50
106. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 29 37 1.28 82 2.83 45.1
107. Mateusz Bartosz King Szczecin 24 36 1.50 83 3.46 43.4
108. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 29 35 1.21 60 2.07 58.3
109. Jahenns Manigat Twarde Pierniki Toruń 31 33 1.06 84 2.71 39.3
110. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 30 29 0.97 71 2.37 40.8
111. Paweł Dzierżak HydroTruck Radom 27 26 0.96 62 2.30 41.9
112. Aleksander Wiśniewski GTK Gliwice 29 24 0.83 69 2.38 34.8

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz