Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty za 3 suma Celne rzuty za 3 śr. Oddane rzuty za 3 suma Oddane rzuty za 3 śr. Skuteczność za 3
1. Raymond Cowels III Legia Warszawa 41 132 3.22 315 7.68 41.9
2. Marek Klassen Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 116 2.83 303 7.39 38.3
3. Beau Beech III Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 40 94 2.35 245 6.13 38.4
4. Jonah Mathews Anwil Włocławek 39 87 2.23 250 6.41 34.8
5. Travis Trice Ii WKS Śląsk Wrocław 33 80 2.42 176 5.33 45.5
6. James Bell Anwil Włocławek 39 75 1.92 223 5.72 33.6
7. James Florence Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 71 2.15 189 5.73 37.6
8. Kodi Justice WKS Śląsk Wrocław 42 70 1.67 225 5.36 31.1
9. Jacobi Boykins Asseco Arka Gdynia 28 65 2.32 160 5.71 40.6
10. Yannick Franke Trefl Sopot 25 65 2.60 165 6.60 39.4
11. Billy Garrett Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 63 1.54 176 4.29 35.8
12. Devoe Joseph Enea Zastal BC Zielona Góra 29 61 2.10 149 5.14 40.9
13. Bartłomiej Wołoszyn Asseco Arka Gdynia 29 60 2.07 145 5.00 41.4
14. Łukasz Koszarek Legia Warszawa 41 60 1.46 170 4.15 35.3
15. Jahenns Manigat Twarde Pierniki Toruń 31 58 1.87 181 5.84 32
16. Rod Camphor Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 21 56 2.67 133 6.33 42.1
17. Jarosław Zyskowski Enea Zastal BC Zielona Góra 34 55 1.62 121 3.56 45.5
18. Filip Put GTK Gliwice 30 54 1.80 166 5.53 32.5
19. Luke Petrasek Anwil Włocławek 39 54 1.38 153 3.92 35.3
20. Roberts Stumbris GTK Gliwice 23 54 2.35 129 5.61 41.9
21. Trey Drechsel Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 53 1.71 126 4.06 42.1
22. Robert Johnson Legia Warszawa 24 53 2.21 134 5.58 39.6
23. Sherron Dorsey-Walker King Szczecin 31 51 1.65 143 4.61 35.7
24. Jakub Musiał Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 41 51 1.24 128 3.12 39.8
25. Kamil Łączyński Anwil Włocławek 38 51 1.34 145 3.82 35.2
26. Nemanja Nenadić Enea Zastal BC Zielona Góra 34 51 1.50 178 5.24 28.7
27. Muhammad-Ali Abdur-Rahkman Legia Warszawa 41 50 1.22 165 4.02 30.3
28. Karol Gruszecki Trefl Sopot 30 49 1.63 162 5.40 30.2
29. Mike Moore HydroTruck Radom 28 49 1.75 150 5.36 32.7
30. Mike Lewis II MKS Dąbrowa Górnicza 30 47 1.57 132 4.40 35.6
31. Jabarie Hinds GTK Gliwice 30 46 1.53 120 4.00 38.3
32. Anthony Ireland HydroTruck Radom 28 45 1.61 134 4.79 33.6
33. Grzegorz Kulka Legia Warszawa 37 45 1.22 118 3.19 38.1
34. Mateusz Dziemba Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 29 45 1.55 114 3.93 39.5
35. Michał Nowakowski Anwil Włocławek 35 44 1.26 126 3.60 34.9
36. Filip Matczak King Szczecin 31 44 1.42 100 3.23 44
37. Jakub Garbacz Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 17 44 2.59 120 7.06 36.7
38. Jakub Karolak WKS Śląsk Wrocław 31 44 1.42 117 3.77 37.6
39. Łukasz Kolenda WKS Śląsk Wrocław 40 44 1.10 125 3.13 35.2
40. Michael Young Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 43 1.30 93 2.82 46.2
41. Paweł Kikowski King Szczecin 33 43 1.30 135 4.09 31.9
42. James Palmer Jr. Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 33 43 1.30 103 3.12 41.7
43. Kacper Młynarski PGE Spójnia Stargard 28 42 1.50 138 4.93 30.4
44. Justin Gray PGE Spójnia Stargard 28 42 1.50 125 4.46 33.6
45. Dominik Wilczek Asseco Arka Gdynia 30 42 1.40 108 3.60 38.9
46. Aaron Cel Twarde Pierniki Toruń 33 42 1.27 116 3.52 36.2
47. Denzel Andersson Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 32 41 1.28 98 3.06 41.8
48. Devyn Marble Enea Zastal BC Zielona Góra 24 41 1.71 113 4.71 36.3
49. Jakub Schenk King Szczecin 31 40 1.29 113 3.65 35.4
50. Michał Kolenda Trefl Sopot 29 40 1.38 126 4.34 31.7
51. Andrzej Pluta Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 39 1.30 121 4.03 32.2
52. Kobi Jordan Simmons Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 27 39 1.44 109 4.04 35.8
53. Erick Neal PGE Spójnia Stargard 17 38 2.24 101 5.94 37.6
54. Damian Kulig Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 28 37 1.32 87 3.11 42.5
55. Kerem Kanter WKS Śląsk Wrocław 44 37 0.84 103 2.34 35.9
56. Bartosz Jankowski Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 37 37 1.00 92 2.49 40.2
57. David Brembly Enea Zastal BC Zielona Góra 34 37 1.09 103 3.03 35.9
58. Grzegorz Kamiński Legia Warszawa 40 35 0.88 98 2.45 35.7
59. Filip Dylewicz Asseco Arka Gdynia 28 35 1.25 95 3.39 36.8
60. Michał Chyliński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 34 1.21 101 3.61 33.7
61. Admon Gilder PGE Spójnia Stargard 19 34 1.79 104 5.47 32.7
62. Cleveland Melvin Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 17 33 1.94 75 4.41 44
63. Elijah Wilson Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18 33 1.83 102 5.67 32.4
64. Jakub Nizioł Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 32 1.10 96 3.31 33.3
65. Tony Meier Enea Zastal BC Zielona Góra 30 32 1.07 75 2.50 42.7
66. Ivan Ramljak WKS Śląsk Wrocław 39 31 0.79 114 2.92 27.2
67. Bartosz Diduszko Twarde Pierniki Toruń 34 31 0.91 85 2.50 36.5
68. Adam Brenk MKS Dąbrowa Górnicza 30 30 1.00 80 2.67 37.5
69. Michał Samsonowicz Twarde Pierniki Toruń 34 30 0.88 82 2.41 36.6
70. Ahmed Hill HydroTruck Radom 17 30 1.76 84 4.94 35.7
71. Filip Małgorzaciak MKS Dąbrowa Górnicza 28 29 1.04 85 3.04 34.1
72. Tweety Carter Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 29 1.53 92 4.84 31.5
73. James Eads III Twarde Pierniki Toruń 32 29 0.91 110 3.44 26.4
74. Aleksander Lewandowski HydroTruck Radom 29 29 1.00 81 2.79 35.8
75. Anthony Marcus Lewis Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 29 28 0.97 110 3.79 25.5
76. Stacy Davis King Szczecin 24 27 1.13 80 3.33 33.8
77. Marcin Piechowicz MKS Dąbrowa Górnicza 25 26 1.04 89 3.56 29.2
78. Jarosław Mokros Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 31 26 0.84 71 2.29 36.6
79. Mateusz Zębski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 26 0.87 68 2.27 38.2
80. Novak Musić Asseco Arka Gdynia 29 25 0.86 70 2.41 35.7
81. Baylee Steele PGE Spójnia Stargard 18 25 1.39 84 4.67 29.8
82. Michał Kołodziej Twarde Pierniki Toruń 34 24 0.71 77 2.26 31.2
83. Alan Herndon Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 22 0.76 62 2.14 35.5
84. Daniel Gołębiowski GTK Gliwice 24 22 0.92 73 3.04 30.1
85. Michał Krasuski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 30 20 0.67 72 2.40 27.8
86. Michaelyn Scott Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 15 20 1.33 66 4.40 30.3
87. Wes Washpun Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 22 19 0.86 60 2.73 31.7
88. Daniel Szymkiewicz PGE Spójnia Stargard 27 19 0.70 66 2.44 28.8
89. Deandre Davis Trefl Sopot 22 18 0.82 65 2.95 27.7

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz