Dokumenty
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
WGiD
Komisja rewizyjna
Komisja 3X3
Komisja ds. dzieci i młodzieży
Statut
Kluby w rozgrywkach
Kluby zrzeszone
Ligi męskie
3 LM
3 LM (WOZKosz WM)
Junior starszy U19
Junior U17 gr. A
Junior U17 gr. B
Kadet U15 gr. A
Kadet U15 gr. B
Młodzik U13 gr. A
Młodzik U13 gr. B
Młodzik Młodszy U12
Żak U11
Skrzat U10
Ligi żeńskie
2 LK (WOZKosz WM)
Juniorka starsza U19
Juniorka U17
Kadetka U15 gr. A
Kadetka U15 gr. B
Młodziczka U13 gr. A
Młodziczka U13 gr. B
Młodziczka młodsza U12
Żaczka U11
Skrzat U10
WGiD
Dokumenty LZKosz
Dokumenty PZKosz
Komunikaty
Regulaminy
3X3
Dokumenty
Komunikaty
Regulaminy
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Aktualności
Wydział sędziowski
Informacje
Szkolenie
Obsady
Regulaminy
Galeria
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Ładowanie danych...
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn W
2 Liga Kobiet W
U-19 M
U19 M (junior starszy)
U-19 K
U17 M (junior)
U-17 M
U15 M (kadet)
U13 M (młodzik)
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M
U11 M (żak)
U-15 K
U10 M (skrzat)
U-13 M
U19 K (juniorka starsza)
U-13 K
U17 K (juniorka)
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka)
U12 K (młodziczka mł.)
U11 K (żaczka)
U10 K (skrzat)
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2LM
SMK Lubin
AK Iskra Częstochowa
AMW Flota Gdynia
AZS UMK Transbruk Toruń
Bank Spółdzielczy Mińsk Maz.
Basket Club Obra Kościan
Basket Hills Bielsko-Biała
BS Polonia Bytom
CM Magnolia KKS Siechnice
Dijo Polkąty Maximus Kąty Wroc.
EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów
Enea Astoria Bydgoszcz
Enea Basket Poznań
Enea Żubry Chorten Białystok
Energa Basket Warszawa
Energa GAK Gdynia
Exact Systems Śląsk Wrocław
GTK AZS Gliwice
Inter-bud Oknoplast Kraków
Isetia Białołęka Warszawa
KK UR BOZZA Kraków
KKS Ragor Tarnowskie Góry
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
Klub Sportowy Księżak Łowicz
Kolejarz Basket Radom
KS 27 Katowice
KS Cracovia 1906 Yabimo
KS Kosz Kompaktowy Pleszew
KS Legion Legionowo
KS Sudety Jelenia Góra
KSK Ciech Noteć Inowrocław
Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz
Lublinianka KUL Basketball
ŁKS Coolpack Łódź
MCKS Czeladź
MKKS Rybnik
MKS II Dąbrowa Górnicza
MKS Ochota Warszawa
Niedźwiadki Chemart II Przemyśl
OPTeam Resovia Rzeszów
ORLEN Akademia BM Stal
PGE GiEK Turów Zgorzelec
PGE Spójnia II Stargard
PKK 99 Pabianice
Pogoń Prudnik
Profbud Legia Warszawa
Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań
Q8Oils SKM Zastal Zielona Góra
Röben Gimbasket Wrocław
Sklep Polski MKK Gniezno
SMS PZKosz Władysławowo
Sokół Grupa Avista Ostrów Maz.
Speed sport Zec Byki Wołomin
Start Lublin
Tarnovia Tarnowo Podgórne
TKM Włocławek
TS Wisła Kraków
UJK Kielce
UKS Trójka Żyrardów
Uniwersytet Gdański Trefl Sopot
Wiara Lecha Poznań
WKK II Active Hotel Wrocław
WrapMania.eu KK Oleśnica
Zetkama Doral Nysa Kłodzko
Znicz Basket Pruszków
SKŁAD
TERMINARZ
STATYSTYKI
STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
MECZ PO MECZU
ul. Sikorskiego 24
59-300 Lubin tel. 782100481
fax. ---
http://www.smk.lubin.pl
info@smk.lubin.pl
ARENA
, ,
Mecz po meczu
DATA
PRZECIWKO
wynik
pkt
za 2
za 3
z gry
za 1
zb
a
f
fw
s
p
b
bo
eval
c
w
%
c
w
%
c
w
%
c
w
%
a
o
s
Partnerzy