Dokumenty
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
WGiD
Komisja rewizyjna
Komisja 3X3
Komisja ds. dzieci i młodzieży
Statut
Kluby w rozgrywkach
Kluby zrzeszone
Standardy ochrony małoletnich
Ligi męskie
3 LM
3 LM (WOZKosz WM)
Junior starszy U19
Junior U17 gr. A
Junior U17 gr. B
Kadet U15 gr. A
Kadet U15 gr. B
Młodzik U13 gr. A
Młodzik U13 gr. B
Młodzik Młodszy U12
Żak U11
Skrzat U10
Ligi żeńskie
2 LK (WOZKosz WM)
Juniorka starsza U19
Juniorka U17
Kadetka U15 gr. A
Kadetka U15 gr. B
Młodziczka U13 gr. A
Młodziczka U13 gr. B
Młodziczka młodsza U12
Żaczka U11
Skrzat U10
WGiD
Dokumenty LZKosz
Dokumenty PZKosz
Komunikaty
Regulaminy
3X3
Dokumenty
Komunikaty
Regulaminy
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Aktualności
Wydział sędziowski
Informacje
Szkolenie
Obsady
Regulaminy
Galeria
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Ładowanie danych...
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn W
2 Liga Kobiet W
U-19 M
U19 M (junior starszy)
U-19 K
U17 M (junior)
U-17 M
U15 M (kadet)
U13 M (młodzik)
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M
U11 M (żak)
U-15 K
U10 M (skrzat)
U-13 M
U19 K (juniorka starsza)
U-13 K
U17 K (juniorka)
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka)
U12 K (młodziczka mł.)
U11 K (żaczka)
U10 K (skrzat)
SEZON: 2021/2022
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
KADETKA U15 GR. B
1 Liga Mężczyzn
Polska Liga Koszykówki
Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
MŁODZIK U13 GR. B
Junior U18 gr. B
Kadet U16 gr. B
U16 K
Młodzik U14 gr. B
U14 K
MŁODZIK MŁODSZY U12
Młodziczka młodsza U12
3 LM (WOZKOSZ WM)
2 LK (WOZKOSZ WM)
3 LM
Junior starszy U20
Junior U18 gr. A
Juniorka U18
Kadet U16 gr. A
Kadetka U16
Młodzik U14 gr. A
Młodziczka U14
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
MŁODZIK U13 GR. A
MŁODZICZKA U13 gr. A
JUNIOR STARSZY U19
JUNIOR U17 GR. A
KADET U15 GR. A
JUNIORKA STARSZA U19
JUNIORKA U17
KADETKA U15 GR. A
U19 M
JUNIOR U17 GR. B
KADET U15 GR. B
ŻAK U11
SKRZAT U10
U19 K
U17 K
KADETKA U15 GR. B
MŁODZICZKA U13 gr. B
ŻACZKA U11
SKRZAT U10
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
Runda Zasadnicza
Data
Drużyny
Wynik
3 kolejka
10.10.2021 13:00
BSK Kadet Biała Podlaska
-
Klub Sportowy "Basket" Ryki
84:29
27.11.2021 10:30
ULPKS Iskra Konstantynów
-
Bogdanka AZS UMCS Lublin
73:76
1 kolejka
23.10.2021 10:00
BSK Kadet Biała Podlaska
-
ULPKS Iskra Konstantynów
32:103
24.10.2021 14:00
Bogdanka AZS UMCS Lublin
-
Klub Sportowy "Basket" Ryki
118:12
2 kolejka
13.11.2021 11:00
ULPKS Iskra Konstantynów
-
Klub Sportowy "Basket" Ryki
138:17
13.11.2021 12:30
Bogdanka AZS UMCS Lublin
-
BSK Kadet Biała Podlaska
118:18
4 kolejka
08.01.2022 11:00
ULPKS Iskra Konstantynów
-
BSK Kadet Biała Podlaska
99:25
29.01.2022 10:00
Klub Sportowy "Basket" Ryki
-
Bogdanka AZS UMCS Lublin
8:101
5 kolejka
22.01.2022 11:00
BSK Kadet Biała Podlaska
-
Bogdanka AZS UMCS Lublin
43:110
21.02.2022 11:00
Klub Sportowy "Basket" Ryki
-
ULPKS Iskra Konstantynów
21:109
6 kolejka
05.02.2022 11:00
Klub Sportowy "Basket" Ryki
-
BSK Kadet Biała Podlaska
7:66
20.02.2022 14:00
Bogdanka AZS UMCS Lublin
-
ULPKS Iskra Konstantynów
71:38
Aktualności
Najnowsze
29.08.2024
Rusza sprzedaż biletów na FIBA EuroBasket 2025 w Katowicach
23.08.2024
Powołanie na konsultację szkoleniową KWM M 3x3 Nałęczów 24-26.08.2024
21.08.2024
Standardy Ochrony Małoletnich w Lubelskim Związku Koszykówki
20.08.2024
Powołanie na konsultację selekcyjną KWM M 5x5 Biała Podlaska 28.08-01.09.2024
15.07.2024
Konferencja licencyjna dla kadry trenersko-instruktorskiej LZKosz
17.06.2024
Powołanie na konsultację szkoleniową 3x3 KWM M 21-23.06.2024 Nałęczów
17.06.2024
Powołanie na konsultację szkoleniową 5x5 KWM K 21-23.06.2024 Nałęczów
24.05.2024
Powołanie na konsultację szkoleniową KWM K Zamość 29-31.05.2024
24.05.2024
Powołanie na konsultację szkoleniową KWM M 3x3 Zamość 29-31.05.2024
23.05.2024
Ogólnopolska Konferencja Licencyjna dla trenerów 2024
Partnerzy