Dokumenty
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
WGiD
Komisja rewizyjna
Komisja 3X3
Komisja ds. dzieci i młodzieży
Statut
Kluby w rozgrywkach
Kluby zrzeszone
Ligi męskie
3 LM
3 LM (WOZKosz WM)
Junior starszy U19
Junior U17 gr. A
Junior U17 gr. B
Kadet U15 gr. A
Kadet U15 gr. B
Młodzik U13 gr. A
Młodzik U13 gr. B
Młodzik Młodszy U12
Żak U11
Skrzat U10
Ligi żeńskie
2 LK (WOZKosz WM)
Juniorka starsza U19
Juniorka U17
Kadetka U15 gr. A
Kadetka U15 gr. B
Młodziczka U13 gr. A
Młodziczka U13 gr. B
Młodziczka młodsza U12
Żaczka U11
Skrzat U10
WGiD
Dokumenty LZKosz
Dokumenty PZKosz
Komunikaty
Regulaminy
3X3
Dokumenty
Komunikaty
Regulaminy
Kadry
Trenerzy
Sędziowie
Aktualności
Wydział sędziowski
Informacje
Szkolenie
Obsady
Regulaminy
Galeria
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Ładowanie danych...
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn W
2 Liga Kobiet W
U-19 M
U19 M (junior starszy)
U-19 K
U17 M (junior)
U-17 M
U15 M (kadet)
U13 M (młodzik)
U-17 K
U12 M (młodzik mł.)
U-15 M
U11 M (żak)
U-15 K
U10 M (skrzat)
U-13 M
U19 K (juniorka starsza)
U-13 K
U17 K (juniorka)
U15 K (kadetka)
U13 K (młodziczka)
U12 K (młodziczka mł.)
U11 K (żaczka)
U10 K (skrzat)
SEZON: 2003/2004
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
Polska Liga Koszykówki
Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
MŁODZIK U13 GR. B
Junior U18 gr. B
Kadet U16 gr. B
U16 K
Młodzik U14 gr. B
U14 K
MŁODZIK MŁODSZY U12
Młodziczka młodsza U12
3 LM (WOZKOSZ WM)
2 LK (WOZKOSZ WM)
3 LM
Junior starszy U20
Junior U18 gr. A
Juniorka U18
Kadet U16 gr. A
Kadetka U16
Młodzik U14 gr. A
Młodziczka U14
1 LNBA
2 LNBA
3 LNBA
MŁODZIK U13 GR. A
MŁODZICZKA U13 gr. A
JUNIOR STARSZY U19
JUNIOR U17 GR. A
KADET U15 GR. A
JUNIORKA STARSZA U19
JUNIORKA U17
KADETKA U15 GR. A
U19 M
JUNIOR U17 GR. B
KADET U15 GR. B
ŻAK U11
SKRZAT U10
U19 K
U17 K
KADETKA U15 GR. B
MŁODZICZKA U13 gr. B
ŻACZKA U11
SKRZAT U10
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICZKI
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Zbiórki
Zbiórki w ataku suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Play OFF
O utrzymanie
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Zbiórki w ataku suma
Zbiórki w ataku śr.
Zbiórki w obronie suma
Zbiórki w obronie śr.
Zbiórki suma
Zbiórki śr
1.
Natalia VODOPIANOVA
Arka Gdynia
27
80
2.96
107
3.96
187
6.93
2.
Natalija Trofimowa
Enea AZS Poznań
30
75
2.50
135
4.50
210
7.00
3.
Elżbieta Trześniewska
MTK Pabianice
28
71
2.54
183
6.54
254
9.07
4.
Gabriela Toma
Enea AZS Poznań
30
67
2.23
155
5.17
222
7.40
5.
Ewelina Kobryn
Wisła CanPack Kraków
24
63
2.63
130
5.42
193
8.04
6.
Justyna Jeziorna
KGHM BC Polkowice
28
59
2.11
56
2.00
115
4.11
7.
Katarzyna Dulnik
BS Sure Shot Wołomin
20
59
2.95
131
6.55
190
9.50
8.
Liudmila Zdzesinska
BS Sure Shot Wołomin
21
56
2.67
84
4.00
140
6.67
9.
Anna Tondel
KGHM BC Polkowice
27
52
1.93
90
3.33
142
5.26
10.
Chasity MELVIN
Arka Gdynia
22
52
2.36
71
3.23
123
5.59
11.
Katarzyna Kenig
ŁKS Siemens AGD Łódź
25
45
1.80
87
3.48
132
5.28
12.
Ilona Mądra
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
19
45
2.37
68
3.58
113
5.95
13.
Marta KORGIEL
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
17
45
2.65
103
6.06
148
8.71
14.
Elena STEFAVOVSKAIA
Wisła CanPack Kraków
13
44
3.38
74
5.69
118
9.08
15.
Olga Urbanowicz
KS Odra Brzeg
23
42
1.83
114
4.96
156
6.78
16.
Elaine Powell
Arka Gdynia
25
40
1.60
70
2.80
110
4.40
17.
Tatyana Troina
Arka Gdynia
26
39
1.50
44
1.69
83
3.19
18.
Dorota Sobczyk
Azoty Meblotap Chełm
17
38
2.24
86
5.06
124
7.29
19.
Agnieszka Jaroszewicz
MTK Pabianice
29
37
1.28
70
2.41
107
3.69
20.
Edyta Koryzna
KGHM BC Polkowice
27
36
1.33
79
2.93
115
4.26
21.
Ekaterina SYTNYAK
Arka Gdynia
25
34
1.36
49
1.96
83
3.32
22.
Urszula Stempniewicz
KGHM BC Polkowice
24
33
1.38
74
3.08
107
4.46
23.
Anna Kędzior
Azoty Meblotap Chełm
19
30
1.58
41
2.16
71
3.74
24.
Patrycja Czepiec
Wisła CanPack Kraków
24
30
1.25
78
3.25
108
4.50
25.
Małgorzata PIETRAŚ
Azoty Meblotap Chełm
22
30
1.36
87
3.95
117
5.32
26.
Daiva JODEIKAITE
ŁKS Siemens AGD Łódź
21
30
1.43
116
5.52
146
6.95
27.
Dominika Górczak
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
22
29
1.32
59
2.68
88
4.00
28.
Ilona Jasnowska
KGHM BC Polkowice
28
29
1.04
38
1.36
67
2.39
29.
Marta Żyłczyńska
KS Odra Brzeg
21
28
1.33
61
2.90
89
4.24
30.
Martyna Koc
BS Sure Shot Wołomin
21
26
1.24
64
3.05
90
4.29
31.
Agnieszka Pietraszek
KS Odra Brzeg
23
25
1.09
77
3.35
102
4.43
32.
Anna Szyćko
Azoty Meblotap Chełm
24
25
1.04
44
1.83
69
2.88
33.
Joanna Czarnecka
Wisła CanPack Kraków
22
25
1.14
52
2.36
77
3.50
34.
Agnieszka Szott-Hejmej
Arka Gdynia
,
KS Odra Brzeg
23
25
1.09
57
2.48
82
3.57
35.
Leona Jankowska
MTK Pabianice
18
25
1.39
98
5.44
123
6.83
36.
Olga Pantelejewa
Enea AZS Poznań
30
25
0.83
63
2.10
88
2.93
37.
Monika Ciecierska
Enea AZS Poznań
30
24
0.80
73
2.43
97
3.23
38.
Agnieszka Majewska
KGHM BC Polkowice
24
24
1.00
93
3.88
117
4.88
39.
Małgorzata Dydek
Arka Gdynia
25
24
0.96
110
4.40
134
5.36
40.
Aleksandra Sobańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
21
22
1.05
28
1.33
50
2.38
41.
Renata Piestrzyńska
MTK Pabianice
28
22
0.79
77
2.75
99
3.54
42.
Karolina Kaczmarek
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
22
21
0.95
21
0.95
42
1.91
43.
Elżbieta Mukosiej
BS Sure Shot Wołomin
22
21
0.95
39
1.77
60
2.73
44.
Beata Krupska-Tyszkiewicz
Enea AZS Poznań
30
21
0.70
122
4.07
143
4.77
45.
Viera LIBICOVA
MTK Pabianice
19
21
1.11
36
1.89
57
3.00
46.
Natalia Żandarska
Enea AZS Poznań
18
20
1.11
25
1.39
45
2.50
47.
Paulina Pawlak
Arka Gdynia
27
19
0.70
35
1.30
54
2.00
48.
Emilia Lamparska
MTK Pabianice
29
19
0.66
74
2.55
93
3.21
49.
Joanna CUPRYŚ
Arka Gdynia
26
19
0.73
52
2.00
71
2.73
50.
Beata Predehl
Wisła CanPack Kraków
25
18
0.72
59
2.36
77
3.08
51.
Magdalena Skorek
ŁKS Siemens AGD Łódź
19
17
0.89
13
0.68
30
1.58
52.
Katarina POLAKOVA
MTK Pabianice
23
17
0.74
32
1.39
49
2.13
53.
Alicja Bednarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
24
17
0.71
40
1.67
57
2.38
54.
Nadzeya Drozd
BS Sure Shot Wołomin
21
16
0.76
34
1.62
50
2.38
55.
Minja Siljegović
Enea AZS Poznań
19
16
0.84
36
1.89
52
2.74
56.
Agnieszka Makowska
ŁKS Siemens AGD Łódź
20
15
0.75
32
1.60
47
2.35
57.
Monika Krawiec
Wisła CanPack Kraków
20
15
0.75
40
2.00
55
2.75
58.
Joanna GÓRZYŃSKA
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
,
Azoty Meblotap Chełm
17
15
0.88
44
2.59
59
3.47
59.
Daria Cybulak
Azoty Meblotap Chełm
18
14
0.78
25
1.39
39
2.17
60.
Milena Owczarek
ŁKS Siemens AGD Łódź
24
14
0.58
38
1.58
52
2.17
61.
Agnieszka Bibrzycka
Arka Gdynia
23
14
0.61
52
2.26
66
2.87
62.
Birute Dominauskaite
ŁKS Siemens AGD Łódź
25
14
0.56
59
2.36
73
2.92
63.
Dorota Gburczyk - Sikora
Wisła CanPack Kraków
20
14
0.70
38
1.90
52
2.60
64.
Joanna Chełczyńska
KS Odra Brzeg
23
13
0.57
55
2.39
68
2.96
65.
Urszula Biela
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
19
13
0.68
29
1.53
42
2.21
66.
Ioulia JULIEVA
ŁKS Siemens AGD Łódź
24
13
0.54
57
2.38
70
2.92
67.
Magdalena Radwan
Wisła CanPack Kraków
21
11
0.52
17
0.81
28
1.33
68.
Sylwia Wlaźlak
MTK Pabianice
28
11
0.39
62
2.21
73
2.61
69.
Agnieszka Golemska
BS Sure Shot Wołomin
22
9
0.41
37
1.68
46
2.09
70.
Joanna Rozwandowicz
ŁKS Siemens AGD Łódź
14
9
0.64
11
0.79
20
1.43
71.
Magdalena Włodarska
ŁKS Siemens AGD Łódź
19
9
0.47
21
1.11
30
1.58
72.
Svetlana JURCAK
ŁKS Siemens AGD Łódź
14
9
0.64
20
1.43
29
2.07
73.
Dorota ĆMIKIEWICZ
KS Odra Brzeg
14
9
0.64
40
2.86
49
3.50
74.
Joanna Lorek
KS Odra Brzeg
20
8
0.40
26
1.30
34
1.70
75.
Olena Proshchenko
Azoty Meblotap Chełm
23
8
0.35
59
2.57
67
2.91
76.
Edyta Kisiel
BS Sure Shot Wołomin
16
7
0.44
14
0.88
21
1.31
77.
Edyta Krysiewicz
KS Odra Brzeg
20
7
0.35
44
2.20
51
2.55
78.
Monika Sibora
Wisła CanPack Kraków
21
7
0.33
22
1.05
29
1.38
79.
Agata Nowacka
KGHM BC Polkowice
27
6
0.22
61
2.26
67
2.48
80.
Monika Siwczak
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
20
6
0.30
28
1.40
34
1.70
81.
Anna Pamuła
Enea AZS Poznań
,
Azoty Meblotap Chełm
24
6
0.25
19
0.79
25
1.04
82.
Marzena Głaszcz
MTK Pabianice
29
6
0.21
29
1.00
35
1.21
83.
Magdalena KRUPOWICZ
KS Odra Brzeg
21
6
0.29
19
0.90
25
1.19
84.
Karolina Żurkowska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
20
6
0.30
29
1.45
35
1.75
85.
Magdalena Arażny
BS Sure Shot Wołomin
21
5
0.24
23
1.10
28
1.33
86.
Ilze OSE-HLEBOVICKA
BS Sure Shot Wołomin
13
5
0.38
28
2.15
33
2.54
87.
Limor MIZRACHI
Arka Gdynia
27
5
0.19
55
2.04
60
2.22
88.
Ingrida RYNG
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
5
1.25
13
3.25
18
4.50
89.
Linda Majerowicz
BS Sure Shot Wołomin
11
4
0.36
4
0.36
8
0.73
90.
Monika Szymańska
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
14
3
0.21
5
0.36
8
0.57
91.
Adriana SITAREK
BS Sure Shot Wołomin
17
3
0.18
11
0.65
14
0.82
92.
Agnieszka WRÓBLEWSKA
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
11
3
0.27
12
1.09
15
1.36
93.
Elżbieta KĄCKA
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
3
0.75
14
3.50
17
4.25
94.
Dorota STEMPNIEWICZ
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
3
0.75
6
1.50
9
2.25
95.
Natalia Waligórska
KGHM BC Polkowice
28
2
0.07
50
1.79
52
1.86
96.
Małgorzata KANIOWSKA
Enea AZS Poznań
27
2
0.07
20
0.74
22
0.81
97.
Magdalena SZYMASZEK
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
2
0.50
7
1.75
9
2.25
98.
Katarzyna Rosa
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
12
1
0.08
8
0.67
9
0.75
99.
Agnieszka CHRZCZANOWICZ
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
1
0.25
3
0.75
4
1.00
100.
Viktoria GARELCHYK
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
1
0.25
8
2.00
9
2.25
101.
Olga KUZMIANKOVA
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
4
1
0.25
5
1.25
6
1.50
102.
Magdalena Pietrzak
KS Odra Brzeg
22
0
0.00
15
0.68
15
0.68
103.
Karolina SKLEPOWICZ
OCH! RUCHLIŃSKI Wrocław
3
0
0.00
1
0.33
1
0.33
104.
Yuliya Korzhenevska
MTK Pabianice
17
0
0.00
10
0.59
10
0.59
Partnerzy