Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
PGE Spójnia Stargard Pierwszej Brygady 1
73-110 Stargard tel. 513 153 046
fax. --- http://spojniastargard.com
biuro@spojniastargard.com

ARENA

OSiR, 73-110 Stargard, ul. Pierwszej Brygady 1

Mecz po meczu

DATA PRZECIWKO wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
03.09.2021 17:30 King Szczecin (d) 75 : 81 P 75 18 40 45.0 4 31 12.9 22 71 31.0 27 32 84.4 15 27 42 13 25 26 13 10 3 0 76
12.09.2021 19:30 MKS Dąbrowa Górnicza (d) 75 : 71 W 75 20 37 54.1 5 18 27.8 25 55 45.5 20 26 76.9 8 32 40 11 20 28 17 4 6 3 83
18.09.2021 19:30 Trefl Sopot (d) 82 : 94 P 82 18 31 58.1 11 31 35.5 29 62 46.8 13 18 72.2 9 16 25 20 22 25 14 5 0 2 80
25.09.2021 15:30 Legia Warszawa (w) 84 : 86 W 86 19 36 52.8 11 26 42.3 30 62 48.4 15 19 78.9 11 28 39 19 23 22 19 5 2 1 96
01.10.2021 17:30 Twarde Pierniki Toruń (w) 85 : 77 P 77 17 35 48.6 10 31 32.3 27 66 40.9 13 18 72.2 10 22 32 21 22 22 16 6 0 2 76
09.10.2021 15:30 GTK Gliwice (w) 110 : 70 P 70 16 43 37.2 7 24 29.2 23 67 34.3 17 25 68.0 7 21 28 19 20 18 12 10 3 2 66
16.10.2021 15:30 Asseco Arka Gdynia (d) 79 : 64 W 79 18 32 56.3 12 29 41.4 30 61 49.2 7 11 63.6 8 32 40 16 20 18 20 5 7 2 92
22.10.2021 17:30 HydroTruck Radom (d) 80 : 73 W 80 26 50 52.0 7 25 28.0 33 75 44.0 7 14 50.0 13 26 39 21 19 19 13 9 4 3 91
29.10.2021 17:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (w) 82 : 97 W 97 18 35 51.4 15 23 65.2 33 58 56.9 16 20 80.0 7 29 36 21 17 18 16 3 1 5 113
04.11.2021 17:30 Enea Zastal BC Zielona Góra (d) 53 : 96 P 53 15 37 40.5 3 16 18.8 18 53 34.0 14 23 60.9 7 21 28 14 18 25 13 5 4 1 47
13.11.2021 18:00 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (w) 91 : 82 P 82 21 39 53.8 9 32 28.1 30 71 42.3 13 19 68.4 13 27 40 16 17 21 13 7 3 0 88
03.12.2021 17:30 WKS Śląsk Wrocław (w) 105 : 90 P 90 17 33 51.5 17 34 50.0 34 67 50.7 5 6 83.3 3 20 23 18 21 15 17 9 1 8 90
11.12.2021 15:30 Anwil Włocławek (d) 95 : 87 W 95 16 35 45.7 14 29 48.3 30 64 46.9 21 28 75.0 8 30 38 20 26 23 11 3 3 3 107
18.12.2021 15:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (w) 68 : 66 P 66 18 35 51.4 8 29 27.6 26 64 40.6 6 12 50.0 10 28 38 13 15 16 10 4 4 3 71
21.12.2021 18:00 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (d) 89 : 86 W 89 23 39 59.0 8 21 38.1 31 60 51.7 19 23 82.6 8 22 30 21 18 21 14 7 4 5 104
27.12.2021 18:00 King Szczecin (w) 93 : 81 P 81 24 42 57.1 5 27 18.5 29 69 42.0 18 24 75.0 7 24 31 15 23 24 9 10 2 0 84
02.01.2022 15:30 MKS Dąbrowa Górnicza (w) 87 : 101 W 101 22 33 66.7 12 26 46.2 34 59 57.6 21 27 77.8 12 17 29 25 27 22 14 4 3 1 117
09.01.2022 17:30 Trefl Sopot (w) 72 : 71 P 71 12 33 36.4 12 28 42.9 24 61 39.3 11 15 73.3 3 25 28 21 14 15 9 6 5 7 81
21.01.2022 17:30 Twarde Pierniki Toruń (d) 80 : 82 P 80 17 40 42.5 7 21 33.3 24 61 39.3 25 32 78.1 12 19 31 14 20 27 14 8 4 5 79

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz