Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

14 kolejka

09.02.2020 10:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 63:77
09.02.2020 10:00 Rawlplug Sokół Łańcut - ZKS Stal Stalowa Wola 89:47
09.02.2020 10:30 KKK MOSiR Krosno - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 77:45

1 kolejka

05.10.2019 12:00 Hensfort Posir Przemyśl - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 106:64
06.10.2019 13:00 KKK MOSiR Krosno - ZKS Stal Stalowa Wola 78:67
11.10.2019 16:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 111:8

2 kolejka

13.10.2019 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 41:80
13.10.2019 12:00 Rawlplug Sokół Łańcut - KKK MOSiR Krosno 73:53
16.10.2019 17:00 Hensfort Posir Przemyśl - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 150:22

3 kolejka

17.10.2019 19:00 Hensfort Posir Przemyśl - ZKS Stal Stalowa Wola 141:47
20.10.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 118:40
20.10.2019 12:00 Rawlplug Sokół Łańcut - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 73:86

4 kolejka

23.10.2019 16:00 Rawlplug Sokół Łańcut - Hensfort Posir Przemyśl 55:83
27.10.2019 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 59:91
27.10.2019 13:00 KKK MOSiR Krosno - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 23:79

5 kolejka

03.11.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Rawlplug Sokół Łańcut 88:74
03.11.2019 10:30 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - ZKS Stal Stalowa Wola 41:104
12.11.2019 16:00 Hensfort Posir Przemyśl - KKK MOSiR Krosno 161:33

6 kolejka

08.11.2019 16:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Hensfort Posir Przemyśl 49:66
10.11.2019 10:00 Rawlplug Sokół Łańcut - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 113:27
10.11.2019 13:00 KKK MOSiR Krosno - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 58:85

7 kolejka

17.11.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 77:76
17.11.2019 10:30 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - KKK MOSiR Krosno 56:50
17.11.2019 15:30 ZKS Stal Stalowa Wola - Rawlplug Sokół Łańcut 56:62

8 kolejka

24.11.2019 10:30 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 30:108
24.11.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Hensfort Posir Przemyśl 81:111
24.11.2019 12:00 ZKS Stal Stalowa Wola - KKK MOSiR Krosno 45:85

9 kolejka

25.11.2019 19:45 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - Hensfort Posir Przemyśl 22:153
30.11.2019 12:00 KKK MOSiR Krosno - Rawlplug Sokół Łańcut 53:76
01.12.2019 10:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - ZKS Stal Stalowa Wola 85:37

10 kolejka

06.12.2019 16:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - Rawlplug Sokół Łańcut 77:41
08.12.2019 14:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 44:122
08.12.2019 16:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Hensfort Posir Przemyśl 37:96

11 kolejka

11.12.2019 15:30 Hensfort Posir Przemyśl - Rawlplug Sokół Łańcut 122:76
15.12.2019 10:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola - KKK MOSiR Krosno 84:47
15.12.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - ZKS Stal Stalowa Wola 121:42

12 kolejka

05.01.2020 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 83:28
05.01.2020 15:00 KKK MOSiR Krosno - Hensfort Posir Przemyśl 42:89
31.01.2020 19:00 Rawlplug Sokół Łańcut - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 74:73

13 kolejka

02.02.2020 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - KKK MOSiR Krosno 106:59
02.02.2020 12:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - Rawlplug Sokół Łańcut 34:107
02.02.2020 18:00 Hensfort Posir Przemyśl - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola 77:54

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz