Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
news

04.09.2023

Kadry

Odsłon: 1141

Marek Lembrych

Sprawozdanie z konsultacji KWM w Białej Podlaskiej 30.08-03.09.2023

W dniach 30.08-03.09.2023 r. w Białej Podlaskiej odbyła się kolejna konsultacja treningowa Kadry Województwa Lubelskiego.

Zawodnicy trenowali na gościnnych obiektach Akademii Wychowania Fizycznego. Podczas konsultacji doskonalili swoje umiejętności techniczne oraz szlifowali założenia taktyczne na czekające ich mecze. Ponadto w trakcie konsultacji odbyło się kilka zajęć uzupełniających.

Na obiektach Regionalnego Ośrodka Badań i Rozwoju AWF Biała Podlaska zawodnicy uczestniczyli w treningu zdolności psychomotorycznych przy użyciu różnych trenażerów takich jak Batak Pro i Wiedeński System Testów. Odbyła się również sesja z coachingu z trenerem mentalnym Panią Agnieszką Hołonowicz, podczas której nasi zawodnicy wykonywali szereg zadań mających na celu integrację grupy oraz jej współdziałanie. Dodatkowo uczyli się podstawowych metod kontroli oddechu i koncentracji.

W trakcie zajęć integrujących został wybrany nowy kapitan kadry. Został nim Franciszek Kwiatkowski zawodnik Lublinianki Lublin.

Oprócz zajęć na hali nasi zawodnicy korzystali także z zajęć na basenie AWF Biała Podlaska. Już niebawem odbędą się kolejne konsultacje startowe. Nasi zawodnicy w dniach 22-24.09.2023 r uczestniczyć będą w turnieju MYRDA CUP w Rzeszowie oraz w dniach 06-08.10.2023 r w turnieju NMR CUP w Mrągowie.

Obraz

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN LOTTO PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA MAXI PIZZA MW SPORT SPORTICO APUS SIELSKO ANIELSKO
Obraz