CRAZY DUNKERS - legendarna grupa akrobatyczna w Lublinie

Crazy Dunkers - Grupa akrobatów z Francji, która ma na swoim koncie pokazy w ponad 20 różnych krajach na 4 kontynentach: USA, Chiny, Hong Kong, Dubai, Katar, Jordania, Maroko, Cypr, Grecja, Niemcy, Anglia oraz wiele innych. Występowali między innymi podczas: Olimpiady w Atenach, Mistrzostw NBA, Meczu Gwiazd FIBA, Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej '98, pokazu Harlem Glob Trotters, Meczów NBA w Europie i Chinach, Olimpiady w Pekinie oraz wielu, wielu innych wydarzeniach.

 

Teraz wystąpi w Lublinie! 26 września na Hali GLOBUS w przerwie meczu o Spalding Super Puchar PLKK. Niezwykłe widowisko, zapierające dech w piersiach akrobacje i niesamowite pokazy umiejętności przy wykorzystaniu trampolin i w akompaniamencie muzyki (Techno, Hip Hop, House i Rock'n'Roll). Wspaniała rozrywka, którą naprawdę warto obejrzeć.

 

Bilety:

Przypominamy, iż zgodnie z ustaleniami wszyscy zawodnicy w tym zawodnicy LLKA (koszykówki amatorskiej), trenerzy, sędziowie posiadający licencje LZKosz mogą otrzymać bezpłatne bilety na mecz.

Ponadto dla grup zorganizowanych przez Kluby Sportowe zrzeszone w LZKosz przygotowaliśmy dodatkową partię biletów.

PROSIMY zgłoszenia (tylko forma pisemna w tym również e-mailowa) z podaniem, dla kogo, ilości i określeniem wnioskodawcy proszę kierować na adres LZKosz w nieprzekraczalnym terminie do 14 września (poniedziałek) 2009 r.

 

Partnerzy:Copyright © 2009 LZKosz Lublin. Projekt i wykonanie: ibif.pl