Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Data Drużyny Wynik

1 kolejka

05.10.2019 10:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - UKS Basket 15 Przemyśl 52:58
05.10.2019 10:00 Hensfort Posir Przemyśl - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 92:52
12.10.2019 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - DZIKI Basket Mielec 72:56
30.10.2019 16:00 Rawlplug Sokół Łańcut - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 120:26

2 kolejka

19.10.2019 10:00 UKS Basket 15 Przemyśl - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 98:41
19.10.2019 10:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - CSM Kuźnia Stalowa Wola 26:159
19.10.2019 11:00 DZIKI Basket Mielec - Hensfort Posir Przemyśl 66:83
13.11.2019 17:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Rawlplug Sokół Łańcut 80:20

3 kolejka

31.10.2019 16:00 Hensfort Posir Przemyśl - UKS Basket 15 Przemyśl 82:70
02.11.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 113:39
06.11.2019 18:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - ZKS Stal Stalowa Wola 73:83
20.11.2019 17:00 Rawlplug Sokół Łańcut - DZIKI Basket Mielec 64:42

4 kolejka

08.11.2019 15:30 UKS Basket 15 Przemyśl - DZIKI Basket Mielec 115:61
09.11.2019 10:30 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - Hensfort Posir Przemyśl 29:85
09.11.2019 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 73:40
04.12.2019 16:00 Rawlplug Sokół Łańcut - CSM Kuźnia Stalowa Wola 34:75

5 kolejka

23.11.2019 10:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - DZIKI Basket Mielec 90:50
23.11.2019 10:00 UKS Basket 15 Przemyśl - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 188:25
23.11.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Rawlplug Sokół Łańcut 52:79
23.11.2019 16:00 Hensfort Posir Przemyśl - ZKS Stal Stalowa Wola 78:72

6 kolejka

27.11.2019 16:00 Rawlplug Sokół Łańcut - Hensfort Posir Przemyśl 75:56
30.11.2019 11:00 DZIKI Basket Mielec - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 110:53
30.11.2019 12:30 ZKS Stal Stalowa Wola - UKS Basket 15 Przemyśl 50:61
30.11.2019 9:30 CSM Kuźnia Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 79:54

7 kolejka

07.12.2019 10:00 UKS Basket 15 Przemyśl - Rawlplug Sokół Łańcut 114:44
07.12.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - DZIKI Basket Mielec 78:66
07.12.2019 12:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 131:35
10.12.2019 15:30 Hensfort Posir Przemyśl - CSM Kuźnia Stalowa Wola 66:91

8 kolejka

08.12.2019 10:00 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - Hensfort Posir Przemyśl 26:82
14.12.2019 11:00 DZIKI Basket Mielec - ZKS Stal Stalowa Wola 66:79
08.01.2020 15:30 UKS Basket 15 Przemyśl - CSM Kuźnia Stalowa Wola 66:58
02.02.2020 10:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - Rawlplug Sokół Łańcut 37:78

9 kolejka

21.12.2019 10:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 156:22
21.12.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - UKS Basket 15 Przemyśl 59:90
21.12.2019 16:00 Rawlplug Sokół Łańcut - ZKS Stal Stalowa Wola 53:62
02.02.2020 15:45 Hensfort Posir Przemyśl - DZIKI Basket Mielec 70:50

10 kolejka

04.01.2020 10:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 38:67
04.01.2020 11:00 DZIKI Basket Mielec - Rawlplug Sokół Łańcut 65:80
04.01.2020 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - CSM Kuźnia Stalowa Wola 69:73
14.02.2020 15:30 UKS Basket 15 Przemyśl - Hensfort Posir Przemyśl 59:52

11 kolejka

11.01.2020 10:00 DZIKI Basket Mielec - UKS Basket 15 Przemyśl 54:104
11.01.2020 10:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - Rawlplug Sokół Łańcut 77:42
11.01.2020 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - ZKS Stal Stalowa Wola 61:79
11.01.2020 17:00 Hensfort Posir Przemyśl - Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki 99:30

12 kolejka

18.01.2020 10:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - UKS Basket 15 Przemyśl 34:107
01.02.2020 11:00 Rawlplug Sokół Łańcut - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 74:63
01.02.2020 12:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Hensfort Posir Przemyśl 73:41
10.02.2020 16:30 DZIKI Basket Mielec - CSM Kuźnia Stalowa Wola 40:109

13 kolejka

08.02.2020 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska MOS - CSM Kuźnia Stalowa Wola 42:79
11.02.2020 17:00 Hensfort Posir Przemyśl - Rawlplug Sokół Łańcut 94:83
11.02.2020 19:00 UKS Basket 15 Przemyśl - ZKS Stal Stalowa Wola 66:50
16.02.2020 11:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - DZIKI Basket Mielec 45:74

14 kolejka

13.02.2020 14:00 CSM Kuźnia Stalowa Wola - Hensfort Posir Przemyśl 79:48
15.02.2020 11:00 DZIKI Basket Mielec - AZS Politechnika Rzeszowska MOS 77:51
15.02.2020 11:00 Brzozowskie Stowarzyszenie Koszykówki - ZKS Stal Stalowa Wola 44:129
15.02.2020 12:00 Rawlplug Sokół Łańcut - UKS Basket 15 Przemyśl 59:66

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz