Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

1 kolejka

19.10.2019 10:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 97:41
19.10.2019 12:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - BSK Kadet Biała Podlaska 42:81
19.10.2019 13:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - AZS Politechnika Rzeszowska 74:92
20.10.2019 16:00 ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Start SA Lublin 60:120

2 kolejka

26.10.2019 11:00 ZKS Stal Stalowa Wola - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 54:88
26.10.2019 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 72:64
26.10.2019 12:00 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 78:44
07.12.2019 11:00 MKS Start SA Lublin - AZS Politechnika Rzeszowska 110:73

3 kolejka

09.11.2019 12:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - ZKS Stal Stalowa Wola 50:88
09.11.2019 12:00 AZS Politechnika Rzeszowska - BSK Kadet Biała Podlaska 88:76
09.11.2019 13:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 72:85
15.11.2019 16:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - MKS Start SA Lublin 66:77

4 kolejka

12.11.2019 16:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 96:43
16.11.2019 11:00 MKS Start SA Lublin - BSK Kadet Biała Podlaska 107:63
16.11.2019 12:00 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - AZS Politechnika Rzeszowska 86:59
16.11.2019 12:00 ZKS Stal Stalowa Wola - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 71:62

5kolejka

23.11.2019 12:00 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - MKS Start SA Lublin 80:106
23.11.2019 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 76:64
23.11.2019 12:30 AZS Politechnika Rzeszowska - ZKS Stal Stalowa Wola 98:76
23.11.2019 13:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 75:91

6 kolejka

30.11.2019 10:00 MKS Start SA Lublin - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 95:46
30.11.2019 11:30 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - AZS Politechnika Rzeszowska 83:62
30.11.2019 13:30 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 85:76
30.11.2019 14:30 ZKS Stal Stalowa Wola - BSK Kadet Biała Podlaska 70:64

7 kolejka

14.12.2019 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II --:--
14.12.2019 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I --:--
14.12.2019 13:00 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - MKS Start SA Lublin --:--
14.12.2019 14:00 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola --:--

8 kolejka

04.01.2020 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I --:--
04.01.2020 10:30 AZS Politechnika Rzeszowska - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji --:--
04.01.2020 11:00 MKS Start SA Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola --:--
04.01.2020 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II --:--

9 kolejka

01.02.2020 AZS Politechnika Rzeszowska - MKS Start SA Lublin --:--
01.02.2020 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - BSK Kadet Biała Podlaska --:--
01.02.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin --:--
01.02.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - ZKS Stal Stalowa Wola --:--

10 kolejka

08.02.2020 ZKS Stal Stalowa Wola - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II --:--
08.02.2020 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji --:--
08.02.2020 11:00 MKS Start SA Lublin - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I --:--
08.02.2020 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - AZS Politechnika Rzeszowska --:--

11 kolejka

15.02.2020 AZS Politechnika Rzeszowska - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin --:--
15.02.2020 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - ZKS Stal Stalowa Wola --:--
15.02.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I --:--
15.02.2020 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - MKS Start SA Lublin --:--

12 kolejka

22.02.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji --:--
22.02.2020 ZKS Stal Stalowa Wola - AZS Politechnika Rzeszowska --:--
22.02.2020 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - BSK Kadet Biała Podlaska --:--
22.02.2020 11:00 MKS Start SA Lublin - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II --:--

13 kolejka

29.02.2020 Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin - MKS Start SA Lublin --:--
29.02.2020 AZS Politechnika Rzeszowska - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I --:--
29.02.2020 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II --:--
29.02.2020 12:00 BSK Kadet Biała Podlaska - ZKS Stal Stalowa Wola --:--

14 kolejka

07.03.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II - AZS Politechnika Rzeszowska --:--
07.03.2020 CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I - BSK Kadet Biała Podlaska --:--
07.03.2020 ZKS Stal Stalowa Wola - Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin --:--
07.03.2020 11:00 MKS Start SA Lublin - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji --:--

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz