Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku suma Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki suma Zbiórki śr
1. Tobiasz Podleśny ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
2. Jakub Nowak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 5 0.00 0.00 0.00
3. Adam Żurek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 6 0.00 0.00 0.00
4. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 4 0.00 0.00 0.00
5. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
6. Igor Łuc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 0.00 0.00 0.00
7. Wiktor Strama Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 0.00 0.00 0.00
8. Antoni Rumowski Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 0.00 0.00 0.00
9. Edmund Hałabuda AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
10. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
11. Jakub Sudoł CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 0.00 0.00 0.00
12. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
13. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 4 0.00 0.00 0.00
14. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
15. Paweł Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 5 0.00 0.00 0.00
16. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 6 0.00 0.00 0.00
17. Wojciech Maksymiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 0.00 0.00 0.00
18. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 5 0.00 0.00 0.00
19. Maksymilian Strojewski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0.00 0.00
20. Bartosz Tyburek MKS Start SA Lublin 3 0.00 0.00 0.00
21. Maciej Denisiuk BSK Kadet Biała Podlaska 5 0.00 0.00 0.00
22. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 4 0.00 0.00 0.00
23. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 5 0.00 0.00 0.00
24. Mikołaj Pietrusiewicz MKS Start SA Lublin 3 0.00 0.00 0.00
25. Krzysztof Bira AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
26. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
27. Jakub Proń CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 0.00 0.00 0.00
28. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 4 0.00 0.00 0.00
29. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
30. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
31. Paweł Popiołek Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
32. Mikołaj Daca ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
33. Mateusz Hudak ZKS Stal Stalowa Wola 5 0.00 0.00 0.00
34. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 5 0.00 0.00 0.00
35. Mateusz Grochowina CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 6 0.00 0.00 0.00
36. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 5 0.00 0.00 0.00
37. Przemysław Kisiel Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0.00 0.00
38. Jakub Madej CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0.00 0.00
39. Maciej Duński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 5 0.00 0.00 0.00
40. Jan Łopatka CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 5 0.00 0.00 0.00
41. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
42. Michał Obara Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
43. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
44. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 0.00 0.00 0.00
45. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
46. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
47. Michał Godawski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 0.00 0.00 0.00
48. Łukasz Jezierski MKS Start SA Lublin 3 0.00 0.00 0.00
49. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0.00 0.00
50. Marceli Matejek BSK Kadet Biała Podlaska 5 0.00 0.00 0.00
51. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 6 0.00 0.00 0.00
52. Hubert Gósz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 0.00 0.00 0.00
53. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
54. Michał Smoczeński AZS Politechnika Rzeszowska 4 0.00 0.00 0.00
55. Kacper Słowik Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0.00 0.00
56. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 4 0.00 0.00 0.00
57. Piotr Niezgoda ZKS Stal Stalowa Wola 4 0.00 0.00 0.00
58. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 5 0.00 0.00 0.00
59. Kamil Barnuś CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 0.00 0.00 0.00
60. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 5 0.00 0.00 0.00
61. Maciej Jezierczuk CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 0.00 0.00 0.00
62. Jakub Gontarz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 5 0.00 0.00 0.00
63. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 5 0.00 0.00 0.00
64. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0.00 0.00
65. Dawid Turosz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 5 0.00 0.00 0.00
66. Bartłomiej Wójcik Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
67. Mateusz Chęć CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 5 0.00 0.00 0.00
68. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
69. Szymon Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
70. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 5 0.00 0.00 0.00
71. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 4 0.00 0.00 0.00
72. Wojciech Bondyra Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0.00 0.00
73. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 4 0.00 0.00 0.00
74. Marcel Lech CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0.00 0.00
75. Hubert Żołobajluk AZS Politechnika Rzeszowska 3 0.00 0.00 0.00
76. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 6 0.00 0.00 0.00
77. Kacper Sowa AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
78. Jakub Kuśmierz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 0.00 0.00 0.00
79. Kamil Matejkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 5 0.00 0.00 0.00
80. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0.00 0.00
81. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 5 0.00 0.00 0.00
82. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 3 0.00 0.00 0.00
83. Michał Maciejewski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 0.00 0.00 0.00
84. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 6 0.00 0.00 0.00
85. Barnaba Borówka AZS Politechnika Rzeszowska 4 0.00 0.00 0.00
86. Wojciech Ziarno CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0.00 0.00
87. Dominik Bzdyra ZKS Stal Stalowa Wola 6 0.00 0.00 0.00
88. Kacper Psujek MKS Start SA Lublin 5 0.00 0.00 0.00
89. Oliwier Puzio AZS Politechnika Rzeszowska 4 0.00 0.00 0.00
90. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 6 0.00 0.00 0.00

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz