Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 3 17 5.67 21 7.00 81
2. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 4 16 4.00 30 7.50 53.3
3. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 15 3.75 19 4.75 78.9
4. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 4 12 3.00 23 5.75 52.2
5. Kamil Barnuś CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 3 11 3.67 15 5.00 73.3
6. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 3 11 3.67 21 7.00 52.4
7. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 10 2.50 15 3.75 66.7
8. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 4 10 2.50 14 3.50 71.4
9. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 3 9 3.00 26 8.67 34.6
10. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 3 9 3.00 23 7.67 39.1
11. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 4 8 2.00 12 3.00 66.7
12. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 3 8 2.67 12 4.00 66.7
13. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 8 2.67 16 5.33 50
14. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 8 2.00 16 4.00 50
15. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 7 1.75 14 3.50 50
16. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 3 7 2.33 10 3.33 70
17. Szymon Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 3 7 2.33 9 3.00 77.8
18. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 7 1.75 14 3.50 50
19. Hubert Gósz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 2 6 3.00 10 5.00 60
20. Bartłomiej Wójcik Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 6 1.50 15 3.75 40
21. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 3 6 2.00 10 3.33 60
22. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 6 1.50 9 2.25 66.7
23. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 3 6 2.00 15 5.00 40
24. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 6 1.50 11 2.75 54.5
25. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 5 1.25 8 2.00 62.5
26. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 5 1.25 10 2.50 50
27. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 3 5 1.67 7 2.33 71.4
28. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 4 5 1.25 10 2.50 50
29. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 5 1.25 11 2.75 45.5
30. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 5 1.25 9 2.25 55.6
31. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 4 4 1.00 10 2.50 40
32. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 3 4 1.33 9 3.00 44.4
33. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 4 4 1.00 9 2.25 44.4
34. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 4 1.00 9 2.25 44.4
35. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 3 3 1.00 8 2.67 37.5
36. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 3 1.00 8 2.67 37.5
37. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 2 3 1.50 7 3.50 42.9

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz