Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty wolne suma Celne rzuty wolne śr. Oddane rzuty wolne suma Oddane rzuty wolne śr. Skuteczność za 1
1. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 14 65 4.64 109 7.79 59.6
2. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 14 46 3.29 64 4.57 71.9
3. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 13 43 3.31 68 5.23 63.2
4. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 13 42 3.23 68 5.23 61.8
5. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 12 40 3.33 80 6.67 50
6. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 12 35 2.92 46 3.83 76.1
7. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 13 34 2.62 71 5.46 47.9
8. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 31 2.82 39 3.55 79.5
9. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 14 30 2.14 67 4.79 44.8
10. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 30 2.50 52 4.33 57.7
11. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 30 2.50 51 4.25 58.8
12. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 14 29 2.07 48 3.43 60.4
13. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 13 27 2.08 42 3.23 64.3
14. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 13 27 2.08 43 3.31 62.8
15. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 14 22 1.57 37 2.64 59.5
16. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 13 22 1.69 37 2.85 59.5
17. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 10 21 2.10 37 3.70 56.8
18. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 13 21 1.62 38 2.92 55.3
19. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 20 2.22 40 4.44 50
20. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 14 19 1.36 32 2.29 59.4
21. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 14 17 1.21 44 3.14 38.6
22. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 13 17 1.31 34 2.62 50
23. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 13 17 1.31 26 2.00 65.4
24. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 12 16 1.33 33 2.75 48.5
25. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 16 1.33 33 2.75 48.5
26. Jan Łopatka CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 16 1.33 34 2.83 47.1
27. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 15 1.25 38 3.17 39.5
28. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 15 1.36 37 3.36 40.5
29. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 12 15 1.25 29 2.42 51.7
30. Jakub Sudoł CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 7 9 1.29 28 4.00 32.1

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz