Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 16 4.00 0 0.00
2. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 15 3.75 0 0.00
3. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 15 3.75 0 0.00
4. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 13 3.25 0 0.00
5. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 4 13 3.25 0 0.00
6. Jakub Nowak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 13 3.25 0 0.00
7. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 13 3.25 0 0.00
8. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 13 3.25 0 0.00
9. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 12 3.00 0 0.00
10. Mateusz Grochowina CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 11 2.75 0 0.00
11. Paweł Popiołek Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 11 2.75 0 0.00
12. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola 4 11 2.75 0 0.00
13. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 3 11 3.67 0 0.00
14. Tobiasz Podleśny ZKS Stal Stalowa Wola 4 10 2.50 0 0.00
15. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 4 10 2.50 0 0.00
16. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 10 2.50 0 0.00
17. Piotr Niezgoda ZKS Stal Stalowa Wola 3 10 3.33 0 0.00
18. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 9 3.00 0 0.00
19. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 9 2.25 0 0.00
20. Paweł Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 3 9 3.00 0 0.00
21. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 3 9 3.00 0 0.00
22. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 9 2.25 0 0.00
23. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 4 9 2.25 0 0.00
24. Dawid Turosz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 3 8 2.67 0 0.00
25. Jakub Kuśmierz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 3 8 2.67 0 0.00
26. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 4 8 2.00 0 0.00
27. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 4 8 2.00 0 0.00
28. Marcel Lech CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 8 2.00 0 0.00
29. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 8 2.00 0 0.00
30. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 3 8 2.67 0 0.00
31. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 4 8 2.00 0 0.00
32. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola 4 8 2.00 0 0.00
33. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 3 8 2.67 0 0.00
34. Jakub Madej CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 7 1.75 0 0.00
35. Mateusz Hudak ZKS Stal Stalowa Wola 3 7 2.33 0 0.00
36. Mikołaj Daca ZKS Stal Stalowa Wola 4 7 1.75 0 0.00
37. Michał Godawski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 3 7 2.33 0 0.00
38. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 4 7 1.75 0 0.00
39. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 3 7 2.33 0 0.00
40. Przemysław Kisiel Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 7 1.75 0 0.00
41. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 7 1.75 0 0.00
42. Kacper Sowa AZS Politechnika Rzeszowska 3 6 2.00 0 0.00
43. Jakub Sudoł CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 3 6 2.00 0 0.00
44. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 3 6 2.00 0 0.00
45. Kamil Matejkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 3 6 2.00 0 0.00
46. Kamil Barnuś CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 3 6 2.00 0 0.00
47. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 3 6 2.00 0 0.00
48. Maksymilian Strojewski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 5 1.25 0 0.00
49. Michał Maciejewski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 5 1.67 0 0.00
50. Oliwier Puzio AZS Politechnika Rzeszowska 2 5 2.50 0 0.00
51. Jan Łopatka CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 3 5 1.67 0 0.00
52. Michał Obara Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 5 1.25 0 0.00
53. Szymon Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 3 4 1.33 0 0.00
54. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 3 4 1.33 0 0.00
55. Łukasz Jezierski MKS Start SA Lublin 2 4 2.00 0 0.00
56. Dominik Bzdyra ZKS Stal Stalowa Wola 4 4 1.00 0 0.00
57. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 3 4 1.33 0 0.00
58. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 3 4 1.33 0 0.00
59. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 4 4 1.00 0 0.00
60. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 3 3 1.00 0 0.00
61. Igor Łuc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 3 0.75 0 0.00
62. Hubert Gósz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 2 3 1.50 0 0.00
63. Mateusz Chęć CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 3 0.75 0 0.00
64. Wojciech Bondyra Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 3 0.75 0 0.00
65. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 4 3 0.75 0 0.00
66. Maciej Duński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 3 3 1.00 0 0.00
67. Adam Żurek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 4 3 0.75 0 0.00
68. Krzysztof Bira AZS Politechnika Rzeszowska 3 3 1.00 0 0.00
69. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 3 3 1.00 0 0.00
70. Barnaba Borówka AZS Politechnika Rzeszowska 2 2 1.00 0 0.00
71. Wojciech Ziarno CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 4 2 0.50 0 0.00
72. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 2 0.67 0 0.00
73. Kacper Słowik Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 4 2 0.50 0 0.00
74. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 3 2 0.67 0 0.00
75. Emil Kulka AZS Politechnika Rzeszowska 2 2 1.00 0 0.00
76. Jakub Proń CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 2 2 1.00 0 0.00
77. Maciej Jezierczuk CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 2 2 1.00 0 0.00
78. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 2 2 1.00 0 0.00
79. Jakub Gontarz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 3 1 0.33 0 0.00
80. Kacper Psujek MKS Start SA Lublin 3 1 0.33 0 0.00
81. Wiktor Strama Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 3 1 0.33 0 0.00
82. Antoni Rumowski Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 3 1 0.33 0 0.00
83. Michał Smoczeński AZS Politechnika Rzeszowska 2 1 0.50 0 0.00
84. Maciej Denisiuk BSK Kadet Biała Podlaska 3 1 0.33 0 0.00
85. Edmund Hałabuda AZS Politechnika Rzeszowska 3 1 0.33 0 0.00
86. Bartłomiej Wójcik Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 4 1 0.25 0 0.00
87. Hubert Żołobajluk AZS Politechnika Rzeszowska 2 0 0.00 0 0.00
88. Marceli Matejek BSK Kadet Biała Podlaska 3 0 0.00 0 0.00
89. Wojciech Maksymiuk BSK Kadet Biała Podlaska 2 0 0.00 0 0.00

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz