Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Ładowanie danych...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Faule suma Faule śr. Faule wymuszone suma Faule wymuszone śr.
1. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 13 51 3.92 0 0.00
2. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 14 51 3.64 0 0.00
3. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 14 43 3.07 0 0.00
4. Kacper Sowa AZS Politechnika Rzeszowska 14 43 3.07 0 0.00
5. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 13 39 3.00 0 0.00
6. Jakub Nowak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 38 3.17 0 0.00
7. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 14 36 2.57 0 0.00
8. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 14 35 2.50 0 0.00
9. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 13 34 2.62 0 0.00
10. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 34 3.09 0 0.00
11. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 33 2.75 0 0.00
12. Marcel Lech CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 13 33 2.54 0 0.00
13. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 14 33 2.36 0 0.00
14. Tobiasz Podleśny ZKS Stal Stalowa Wola 13 32 2.46 0 0.00
15. Przemysław Kisiel Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 13 31 2.38 0 0.00
16. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 10 29 2.90 0 0.00
17. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 14 29 2.07 0 0.00
18. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 29 3.22 0 0.00
19. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 13 28 2.15 0 0.00
20. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 14 28 2.00 0 0.00
21. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 28 2.55 0 0.00
22. Paweł Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 13 28 2.15 0 0.00
23. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 13 27 2.08 0 0.00
24. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola 13 27 2.08 0 0.00
25. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 12 27 2.25 0 0.00
26. Jan Łopatka CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 26 2.17 0 0.00
27. Paweł Popiołek Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 13 26 2.00 0 0.00
28. Mateusz Grochowina CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 26 2.36 0 0.00
29. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 13 25 1.92 0 0.00
30. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 13 24 1.85 0 0.00
31. Dawid Turosz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 24 2.18 0 0.00
32. Jakub Madej CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 13 24 1.85 0 0.00
33. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 13 23 1.77 0 0.00
34. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 12 22 1.83 0 0.00
35. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 22 1.83 0 0.00
36. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 12 22 1.83 0 0.00
37. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 12 22 1.83 0 0.00
38. Maksymilian Strojewski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 14 21 1.50 0 0.00
39. Oliwier Puzio AZS Politechnika Rzeszowska 12 21 1.75 0 0.00
40. Michał Godawski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 20 1.82 0 0.00
41. Adam Żurek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 13 20 1.54 0 0.00
42. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 13 19 1.46 0 0.00
43. Mikołaj Daca ZKS Stal Stalowa Wola 14 19 1.36 0 0.00
44. Piotr Niezgoda ZKS Stal Stalowa Wola 10 19 1.90 0 0.00
45. Szymon Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 14 19 1.36 0 0.00
46. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 12 19 1.58 0 0.00
47. Mateusz Hudak ZKS Stal Stalowa Wola 12 17 1.42 0 0.00
48. Jakub Kuśmierz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 17 1.55 0 0.00
49. Mateusz Chęć CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 17 1.55 0 0.00
50. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 16 1.33 0 0.00
51. Hubert Gósz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 16 1.33 0 0.00
52. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 13 16 1.23 0 0.00
53. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 13 16 1.23 0 0.00
54. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola 12 16 1.33 0 0.00
55. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 11 15 1.36 0 0.00
56. Wojciech Ziarno CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 14 15 1.07 0 0.00
57. Edmund Hałabuda AZS Politechnika Rzeszowska 11 15 1.36 0 0.00
58. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 13 15 1.15 0 0.00
59. Wojciech Bondyra Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 13 15 1.15 0 0.00
60. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 10 14 1.40 0 0.00
61. Jakub Sudoł CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 7 14 2.00 0 0.00
62. Maciej Jezierczuk CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 10 13 1.30 0 0.00
63. Michał Maciejewski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 7 13 1.86 0 0.00
64. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 10 12 1.20 0 0.00
65. Jakub Gontarz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 13 12 0.92 0 0.00
66. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 12 1.00 0 0.00
67. Maciej Duński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 8 12 1.50 0 0.00
68. Michał Obara Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 12 11 0.92 0 0.00
69. Łukasz Jezierski MKS Start SA Lublin 10 11 1.10 0 0.00
70. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 11 11 1.00 0 0.00
71. Bartłomiej Wójcik Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 10 11 1.10 0 0.00
72. Bartosz Tyburek MKS Start SA Lublin 7 11 1.57 0 0.00
73. Emil Kulka AZS Politechnika Rzeszowska 9 10 1.11 0 0.00
74. Igor Łuc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 8 0.89 0 0.00
75. Dominik Bzdyra ZKS Stal Stalowa Wola 12 8 0.67 0 0.00
76. Mikołaj Pietrusiewicz MKS Start SA Lublin 8 7 0.88 0 0.00
77. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 8 7 0.88 0 0.00
78. Krzysztof Bira AZS Politechnika Rzeszowska 10 7 0.70 0 0.00
79. Kacper Słowik Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 6 0.67 0 0.00
80. Kacper Psujek MKS Start SA Lublin 14 5 0.36 0 0.00
81. Michał Smoczeński AZS Politechnika Rzeszowska 8 5 0.63 0 0.00
82. Wojciech Maksymiuk BSK Kadet Biała Podlaska 9 4 0.44 0 0.00
83. Barnaba Borówka AZS Politechnika Rzeszowska 11 3 0.27 0 0.00
84. Maciej Denisiuk BSK Kadet Biała Podlaska 10 1 0.10 0 0.00
85. Marceli Matejek BSK Kadet Biała Podlaska 10 1 0.10 0 0.00

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz