Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Bloki suma Bloki śr Bloki otrzymane suma Bloki otrzymane śr
1. Wojciech Maksymiuk BSK Kadet Biała Podlaska 8 0.00 0 0.00
2. Edmund Hałabuda AZS Politechnika Rzeszowska 9 0.00 0 0.00
3. Mateusz Grochowina CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 10 0.00 0 0.00
4. Tymoteusz Pszczoła MKS Start SA Lublin 10 0.00 0 0.00
5. Maciej Jezierczuk CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 9 0.00 0 0.00
6. Mateusz Chęć CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 0.00 0 0.00
7. Kacper Świderski BSK Kadet Biała Podlaska 8 0.00 0 0.00
8. Dawid Barciński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 0.00 0 0.00
9. Bartłomiej Wójcik Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 10 0.00 0 0.00
10. Wojciech Bondyra Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 0.00 0 0.00
11. Dawid Turosz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 10 0.00 0 0.00
12. Szymon Magdziak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 0.00 0 0.00
13. Michał Smoczeński AZS Politechnika Rzeszowska 6 0.00 0 0.00
14. Wiktor Kępka MKS Start SA Lublin 11 0.00 0 0.00
15. Jan Łopatka CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 10 0.00 0 0.00
16. Maciej Kurzyński ZKS Stal Stalowa Wola 10 0.00 0 0.00
17. Mikołaj Daca ZKS Stal Stalowa Wola 12 0.00 0 0.00
18. Paweł Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 10 0.00 0 0.00
19. Maciej Ficek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 8 0.00 0 0.00
20. Maciej Duński CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 8 0.00 0 0.00
21. Paweł Popiołek Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 0.00 0 0.00
22. Krzysztof Bira AZS Politechnika Rzeszowska 9 0.00 0 0.00
23. Jakub Jurzyk Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 0.00 0 0.00
24. Kacper Kępa MKS Start SA Lublin 9 0.00 0 0.00
25. Michał Godawski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 10 0.00 0 0.00
26. Jakub Madej CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 11 0.00 0 0.00
27. Przemysław Rosiak BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
28. Wojciech Ziarno CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 0.00 0 0.00
29. Igor Rokosz ZKS Stal Stalowa Wola 12 0.00 0 0.00
30. Damian Kuźniar AZS Politechnika Rzeszowska 11 0.00 0 0.00
31. Krystian Serwacki CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 0.00 0 0.00
32. Adam Dudziak MKS Start SA Lublin 10 0.00 0 0.00
33. Jakub Marko Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 0.00 0 0.00
34. Barnaba Borówka AZS Politechnika Rzeszowska 9 0.00 0 0.00
35. Paweł Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 0.00 0 0.00
36. Kamil Matejkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0 0.00
37. Szymon Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 11 0.00 0 0.00
38. Michał Obara Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 10 0.00 0 0.00
39. Filip Maliszewski BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
40. Marcel Lech CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 11 0.00 0 0.00
41. Mateusz Halecki BSK Kadet Biała Podlaska 11 0.00 0 0.00
42. Dominik Bzdyra ZKS Stal Stalowa Wola 12 0.00 0 0.00
43. Mateusz Hudak ZKS Stal Stalowa Wola 11 0.00 0 0.00
44. Alan Bulec CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 10 0.00 0 0.00
45. Kacper Sowa AZS Politechnika Rzeszowska 11 0.00 0 0.00
46. Jakub Kuśmierz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 9 0.00 0 0.00
47. Hubert Gósz CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 10 0.00 0 0.00
48. Michał Maciejewski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 6 0.00 0 0.00
49. Jan Wachowicz MKS Start SA Lublin 9 0.00 0 0.00
50. Jakub Gontarz Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 0.00 0 0.00
51. Marceli Matejek BSK Kadet Biała Podlaska 9 0.00 0 0.00
52. Oliwier Puzio AZS Politechnika Rzeszowska 10 0.00 0 0.00
53. Sebastian Nikoniuk BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
54. Filip Beck ZKS Stal Stalowa Wola 11 0.00 0 0.00
55. Michał Grzesiak MKS Start SA Lublin 8 0.00 0 0.00
56. Jakub Sudoł CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 6 0.00 0 0.00
57. Bartosz Paruch ZKS Stal Stalowa Wola 12 0.00 0 0.00
58. Adam Żurek CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 12 0.00 0 0.00
59. Jakub Nowak CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 10 0.00 0 0.00
60. Kacper Świtacz MKS Start SA Lublin 11 0.00 0 0.00
61. Przemysław Kisiel Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 0.00 0 0.00
62. Jakub Bednarz ZKS Stal Stalowa Wola 11 0.00 0 0.00
63. Łukasz Śnitko Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 12 0.00 0 0.00
64. Kacper Słowik Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 9 0.00 0 0.00
65. Maciej Denisiuk BSK Kadet Biała Podlaska 9 0.00 0 0.00
66. Kacper Psujek MKS Start SA Lublin 11 0.00 0 0.00
67. Przemysław Hałas Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 12 0.00 0 0.00
68. Jakub Kulupa BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
69. Emil Kulka AZS Politechnika Rzeszowska 6 0.00 0 0.00
70. Tobiasz Podleśny ZKS Stal Stalowa Wola 12 0.00 0 0.00
71. Piotr Greń Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 11 0.00 0 0.00
72. Miłosz Ziółkowski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 0.00 0 0.00
73. Igor Łuc Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 8 0.00 0 0.00
74. Jakub Chmielowiec BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
75. Stanisław Futrzyński Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin 11 0.00 0 0.00
76. Tymoteusz Podracki AZS Politechnika Rzeszowska 11 0.00 0 0.00
77. Paweł Kossowski BSK Kadet Biała Podlaska 12 0.00 0 0.00
78. Michał Głąb MKS Start SA Lublin 9 0.00 0 0.00
79. Piotr Niezgoda ZKS Stal Stalowa Wola 8 0.00 0 0.00
80. Maksymilian Strojewski CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II 12 0.00 0 0.00
81. Mikołaj Kopyto CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola II, CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola I 11 0.00 0 0.00
82. Łukasz Jezierski MKS Start SA Lublin 7 0.00 0 0.00
83. Szymon Jurkiewicz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji 12 0.00 0 0.00
84. Hubert Piotrowski AZS Politechnika Rzeszowska 11 0.00 0 0.00

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz