Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olivia Szumełda-Krzycka MKS Pruszków 15 328 21.87
2. Joanna Markiewicz KKS Olsztyn 16 281 17.56
3. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 16 259 16.19
4. Magdalena Parysek-Bochniak MKS Pruszków 14 240 17.14
5. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 216 19.64
6. Natalia Danych Grot TomiQ Pabianice 13 210 16.15
7. Wiktoria Kuczyńska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 198 16.50
8. Natalia Popiół GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 13 191 14.69
9. Martyna Stasiuk CTL Zagłębie Sosnowiec 13 191 14.69
10. Lucyna Kotonowicz Mon-Pol Płock 15 190 12.67
11. Julia Bazan SMS PZKosz Łomianki 14 183 13.07
12. Martyna Czyżewska CTL Zagłębie Sosnowiec 13 178 13.69
13. Aleksandra Pszczolarska SMS PZKosz Łomianki 14 177 12.64
14. Magdalena Szkop Mon-Pol Płock 15 176 11.73
15. Aleksandra Zięmborska MUKS Poznań 14 170 12.14
16. Patrycja Kaczor Mon-Pol Płock 15 166 11.07
17. Weronika Papiernik MUKS Poznań 14 164 11.71
18. Małgorzata Zuchora Grot TomiQ Pabianice 13 162 12.46
19. Aleksandra Ustowska SMS PZKosz Łomianki 12 161 13.42
20. Marzena Marciniak MKS Pruszków 14 156 11.14
21. Marta Marcinkowska Arka II Gdynia 15 154 10.27
22. Weronika Telenga CTL Zagłębie Sosnowiec 11 154 14.00
23. Weronika Woźniak MUKS Poznań 13 153 11.77
24. Weronika Preihs AZS Uniwersytet Warszawski 14 149 10.64
25. Natalia Łopińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 149 13.55
26. Aleksandra Iwaniuk Mon-Pol Płock 15 148 9.87
27. Aleksandra Wojtala CTL Zagłębie Sosnowiec 12 148 12.33
28. Martyna Jasiulewicz CTL Zagłębie Sosnowiec 13 146 11.23
29. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10 146 14.60
30. Zuzanna Rudenko SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 20 146 7.30
31. Karina Gzinka KKS Olsztyn 13 145 11.15
32. Klaudia Sosnowska SKK Polonia Warszawa 8 145 18.13
33. Magdalena Szymkiewicz Arka II Gdynia 13 145 11.15
34. Pola Dmochewicz SKK Polonia Warszawa 14 142 10.14
35. Natalia Bucyk AZS Uniwersytet Warszawski 14 140 10.00
36. Weronika Piechowiak Enea AZS II Poznań 12 136 11.33
37. Natalia Ławicka Politechnika Gdańska II 15 136 9.07
38. Natalia Żukowska KKS Olsztyn 16 136 8.50
39. Anna Kuncewicz-Dąbek SKK Polonia Warszawa 10 133 13.30
40. Joanna Kobylińska Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 132 12.00
41. Sylwia Siemienas Arka II Gdynia 15 130 8.67
42. Karolina Wilk GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 12 130 10.83
43. Alicja Wawrzyniak MKS Pruszków 13 128 9.85
44. Julia Myszkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 22 127 5.77
45. Aleksandra Dziwińska Grot TomiQ Pabianice 13 126 9.69
46. Magdalena Grzelak Grot TomiQ Pabianice 11 126 11.45
47. Uliana Datsko AZS Uniwersytet Warszawski 13 126 9.69
48. Karolina Stawińska SKK Polonia Warszawa 14 125 8.93
49. Natalia Tyczkowska Mon-Pol Płock 15 123 8.20
50. Liliana Banaszak Enea AZS II Poznań 9 122 13.56
51. Kamila Ciężadło GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 13 119 9.15
52. Katarzyna Szyller MKS Pruszków 15 118 7.87
53. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 14 117 8.36
54. Marta Stawicka Politechnika Gdańska II 14 114 8.14
55. Magdalena Ratajczak MUKS Poznań 14 111 7.93
56. Martyna Cebulska CTL Zagłębie Sosnowiec 13 110 8.46
57. Emilia Kośla SMS PZKosz Łomianki 10 109 10.90
58. Julia Piestrzyńska Arka II Gdynia 11 107 9.73
59. Kamila Płatek AZS Uniwersytet Warszawski 13 107 8.23
60. Joanna Grymek Arka II Gdynia 12 106 8.83
61. Aleksandra Kuczyńska Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10 104 10.40
62. Daria Walczak Mon-Pol Płock 15 102 6.80
63. Ewa Canert Mon-Pol Płock 15 101 6.73
64. Magdalena Kowalewska MUKS Poznań 13 99 7.62
65. Anna Krawiec GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 10 98 9.80
66. Patrycja Jastrzębska CTL Zagłębie Sosnowiec 13 98 7.54
67. Alicja Rogozińska Enea AZS II Poznań 11 97 8.82
68. Gabriela Lebiecka Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 96 8.73
69. Syanne Mohamed Politechnika Gdańska II 15 94 6.27
70. Aleksandra Kędzierska SKK Polonia Warszawa 14 91 6.50
71. Alicja Kościukiewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 91 7.58
72. Karolina Stefańczyk Enea AZS II Poznań 8 90 11.25
73. Pola Kaźmierczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 89 6.85
74. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 10 89 8.90
75. Magdalena Ruta GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 13 88 6.77
76. Justyna Rudzka Arka II Gdynia 12 87 7.25
77. Aleksandra Lorenz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 86 9.56
78. Maja Haponik Politechnika Gdańska II 14 85 6.07
79. Dominika Poleszak MKS Pruszków 14 83 5.93
80. Karolina Olszewska SKK Polonia Warszawa 12 82 6.83
81. Anna Wińkowska Arka II Gdynia 14 82 5.86
82. Olga Trzeciak AZS Uniwersytet Warszawski 8 82 10.25
83. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 14 81 5.79
84. Zuzanna Ciecierska AZS Uniwersytet Warszawski 11 78 7.09
85. Klaudia Rutkowska CTL Zagłębie Sosnowiec 13 77 5.92
86. Natalia Błaszczak MUKS Poznań 11 76 6.91
87. Kaja Grygiel MKS Pruszków 15 76 5.07
88. Wiktoria Boks SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 75 5.00
89. Alicja Płotka Arka II Gdynia 13 75 5.77
90. Katsiaryna Pratasevich GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 7 74 10.57
91. Alicja Żytkowska Arka II Gdynia 14 74 5.29
92. Ida Wiśniewska AZS Uniwersytet Warszawski 14 73 5.21
93. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 8 73 9.13
94. Marta Mistygacz SKK Polonia Warszawa 13 72 5.54
95. Wiktoria Wierzbicka Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 72 5.54
96. Aleksandra Zając SMS PZKosz II Łomianki 12 70 5.83
97. Katarzyna Szymańska Grot TomiQ Pabianice 8 69 8.63
98. Alicja Jarząb UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 69 8.63
99. Weronika Dudek Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 12 68 5.67
100. Anna Jasińska Enea AZS II Poznań 13 67 5.15
101. Natalia Feliczak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 67 5.15
102. Julita Michniewicz Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 65 5.00
103. Marta Duda SMS PZKosz Łomianki 14 63 4.50
104. Natalia Kurach SMS PZKosz Łomianki 9 63 7.00
105. Kamila Nawrocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 63 4.50
106. Ewelina Śmiałek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 63 5.25
107. Olga Jędrzejczak Enea AZS II Poznań 13 61 4.69
108. Angelika Ostasiewicz GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 12 61 5.08
109. Marta Nowicka Enea AZS II Poznań 7 59 8.43
110. Martyna Kurkowiak Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 58 4.46
111. Katarzyna Kocaj CTL Zagłębie Sosnowiec 12 58 4.83
112. Paulina Kuczyńska MKS Pruszków 14 58 4.14
113. Eliza Łakoma MUKS Poznań 13 56 4.31
114. Karolina Zuziak CTL Zagłębie Sosnowiec 8 55 6.88
115. Marcelina Strządała GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 12 54 4.50
116. Zuzanna Wrzesień SKK Polonia Warszawa 9 54 6.00
117. Daria Ryzińska Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 13 53 4.08
118. Wiktoria Duchnowska AZS Uniwersytet Warszawski 9 53 5.89
119. Karolina Ułan SMS PZKosz II Łomianki 10 53 5.30
120. Martyna Kowalska SMS PZKosz Łomianki 14 51 3.64
121. Monika Bieniek MKS Pruszków 15 50 3.33
122. Klaudia Dudek UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 50 3.85
123. Anna Przyszlak Politechnika Gdańska II 10 50 5.00
124. Justyna Adamczuk SMS PZKosz II Łomianki 13 50 3.85
125. Malina Piasecka Enea AZS II Poznań 10 48 4.80
126. Kinga Potraca MUKS Poznań 14 46 3.29
127. Agata Szmyrka Arka II Gdynia 15 46 3.07
128. Paulina Pilichowska MUKS Poznań 12 45 3.75
129. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 10 44 4.40
130. Justyna Kowalska SKK Polonia Warszawa 14 44 3.14
131. Weronika Jarecka Enea AZS II Poznań 10 44 4.40
132. Wiktoria Stasiak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 10 43 4.30
133. Katarzyna Szpera UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 42 3.82
134. Martyna Dolewa Grot TomiQ Pabianice 9 42 4.67
135. Magdalena Szulc SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 17 40 2.35
136. Klaudia Walkowska AZS Uniwersytet Warszawski 7 40 5.71
137. Aleksandra Zmierczak Politechnika Gdańska II 12 39 3.25
138. Martyna Boniecka Grot TomiQ Pabianice 12 38 3.17
139. Małgorzata Siatkowska Enea AZS II Poznań 11 38 3.45
140. Laura Dubaj Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 8 38 4.75
141. Maria Wybraniec KKS Olsztyn 12 38 3.17
142. Martyna Janusz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 37 3.36
143. Anna Adamczyk Politechnika Gdańska II 13 35 2.69
144. Kaja Flaszyńska SMS PZKosz II Łomianki 14 35 2.50
145. Sonia Frojdenfal SKK Polonia Warszawa 13 35 2.69
146. Karolina Cimoch AZS Uniwersytet Warszawski 9 34 3.78
147. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 11 34 3.09
148. Patrycja Rogalska GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 8 33 4.13
149. Magdalena Goleniewska Mon-Pol Płock 13 32 2.46
150. Karolina Giżyńska MUKS Poznań 11 32 2.91
151. Vittoria Conte SMS PZKosz II Łomianki 11 32 2.91
152. Dominika Paczóska Mon-Pol Płock 9 30 3.33
153. Aleksandra Piasecka Enea AZS II Poznań 12 29 2.42
154. Sylwia Wojtylas CTL Zagłębie Sosnowiec 8 28 3.50
155. Dominika Grzenkowicz Politechnika Gdańska II 10 28 2.80
156. Karolina Zaborska MKS Pruszków 11 27 2.45
157. Gabriela Zaron SMS PZKosz II Łomianki 12 26 2.17
158. Ewa Kielar Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 26 2.36
159. Alicja Kopiec CTL Zagłębie Sosnowiec 9 25 2.78
160. Patrycja Szczecińska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp., Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 11 25 2.27
161. Izabela Błajda SKK Polonia Warszawa 13 25 1.92
162. Julia Niemojewska Arka II Gdynia 9 23 2.56
163. Natalia Liszkowska Enea AZS II Poznań 7 23 3.29
164. Joanna Rudenko SKK Polonia Warszawa 8 21 2.63
165. Konstancja Banucha SMS PZKosz Łomianki 7 21 3.00
166. Katarzyna Pawlik UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 18 1.80
167. Weronika Mazur GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków 10 16 1.60
168. Aleksandra Rok UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 15 1.25
169. Agata Kowalczyk AZS Uniwersytet Warszawski 8 15 1.88
170. Izabela Birkos KKS Olsztyn 15 15 1.00
171. Bianka Bałwas UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 14 1.08
172. Agnieszka Gromadzińska KKS Olsztyn 10 14 1.40
173. Aleksandra Omiotek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 10 14 1.40
174. Ilona Płaczkiewicz SKK Polonia Warszawa 7 14 2.00
175. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 13 1.18
176. Daria Trębowicz Politechnika Gdańska II 10 12 1.20
177. Aleksandra Pląsek AZS Uniwersytet Warszawski 14 10 0.71
178. Weronika Jastrzębska KKS Olsztyn 9 8 0.89
179. Ewelina Kitkowska KKS Olsztyn 11 6 0.55
180. Martyna Sierocińska Enea AZS AJP III Gorzów Wlkp. 8 2 0.25

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz