Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Piotr Niedźwiedzki WKK Wrocław 20 417 20.85
2. Michał Jankowski GKS Tychy 21 394 18.76
3. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 21 391 18.62
4. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 20 373 18.65
5. Marcin Flieger Biofarm Basket Poznań 18 361 20.06
6. Marcin Dymała Miasto Szkła Krosno 20 361 18.05
7. Filip Małgorzaciak STK Czarni Słupsk 21 347 16.52
8. Tomasz Ochońko Weegree AZS Politechnika Opolska 21 327 15.57
9. Adrian Kordalski STK Czarni Słupsk 22 326 14.82
10. Kamil Chanas Timeout Polonia 1912 Leszno 21 326 15.52
11. Alan Czujkowski Miasto Szkła Krosno 21 314 14.95
12. Mikołaj Grod KS Księżak Łowicz 21 314 14.95
13. Hubert Pabian Timeout Polonia 1912 Leszno 21 311 14.81
14. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 20 306 15.30
15. Tomasz Prostak WKK Wrocław 19 305 16.05
16. Nick Madray Energa Kotwica Kołobrzeg 21 300 14.29
17. Mateusz Szczypiński Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 295 14.75
18. Piotr Wieloch Rawlplug Sokół Łańcut 21 290 13.81
19. Mateusz Szwed Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 290 14.50
20. Michał Jędrzejewski WKK Wrocław 20 287 14.35
21. Wojciech Pisarczyk Pogoń Prudnik 21 285 13.57
22. Grzegorz Kulka Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 275 14.47
23. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 274 13.70
24. Mikołaj Stopierzyński KS Księżak Łowicz 20 269 13.45
25. Bartosz Wróbel Energa Kotwica Kołobrzeg 21 265 12.62
26. Jakub Stanios Energa Kotwica Kołobrzeg 21 263 12.52
27. Jakub Koelner WKK Wrocław 20 260 13.00
28. Szymon Milczyński Timeout Polonia 1912 Leszno 21 247 11.76
29. Marcin Dutkiewicz STK Czarni Słupsk 20 244 12.20
30. Jan Malesa Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 244 13.56
31. Bartłomiej Karolak Rawlplug Sokół Łańcut 21 241 11.48
32. Jakub Patoka WKK Wrocław 19 234 12.32
33. Maciej Klima Rawlplug Sokół Łańcut 20 232 11.60
34. Patryk Pełka STK Czarni Słupsk 22 232 10.55
35. Roman Janik Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 232 11.60
36. Damian Pieloch Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 229 11.45
37. Przemysław Wrona GKS Tychy 21 229 10.90
38. Maksymilian Zagórski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 228 12.00
39. Tomasz Nowakowski Pogoń Prudnik 20 223 11.15
40. Dawid Bręk Biofarm Basket Poznań 18 219 12.17
41. Michał Samsonowicz KS Księżak Łowicz 21 217 10.33
42. Adrian Suliński Pogoń Prudnik 20 216 10.80
43. Łukasz Bodych Energa Kotwica Kołobrzeg 21 214 10.19
44. Paweł Śpica Miasto Szkła Krosno 21 214 10.19
45. Adrian Mroczek-Truskowski Pogoń Prudnik 21 214 10.19
46. Wojciech Fraś STK Czarni Słupsk 22 210 9.55
47. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 209 11.00
48. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 21 206 9.81
49. January Sobczak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 16 206 12.88
50. Wojciech Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 19 206 10.84
51. Jarosław Bartkowiak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20 193 9.65
52. Marcin Sroka Pogoń Prudnik 18 191 10.61
53. Stanferd Sanny Timeout Polonia 1912 Leszno 21 190 9.05
54. Marcin Woroniecki GKS Tychy 21 188 8.95
55. Filip Struski Biofarm Basket Poznań 19 187 9.84
56. Michał Marek Biofarm Basket Poznań 20 187 9.35
57. Radosław Trubacz Timeout Polonia 1912 Leszno 18 186 10.33
58. Bartosz Ciechociński Rawlplug Sokół Łańcut 21 183 8.71
59. Paweł Zmarlak GKS Tychy 19 182 9.58
60. Szymon Tomczak Zetkama Doral Nysa Kłodzko 20 175 8.75
61. Jakub Dłoniak Energa Kotwica Kołobrzeg 13 175 13.46
62. Grzegorz Mordzak Pogoń Prudnik 14 170 12.14
63. Mariusz Konopatzki Rawlplug Sokół Łańcut 13 168 12.92
64. Damian Szymczak GKS Tychy 13 166 12.77
65. Szymon Pawlak Rawlplug Sokół Łańcut 15 163 10.87
66. Patryk Kędel GKS Tychy 21 163 7.76
67. Mateusz Stawiak Elektrobud-Investment ZB Pruszków 20 161 8.05
68. Łukasz Ratajczak Miasto Szkła Krosno 21 160 7.62
69. Maciej Żmudzki Miasto Szkła Krosno 21 156 7.43
70. Dawid Zaguła Rawlplug Sokół Łańcut 19 155 8.16
71. Nikodem Sirijatowicz Timeout Polonia 1912 Leszno 20 154 7.70
72. Michał Kierlewicz Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17 154 9.06
73. Damian Janiak STK Czarni Słupsk 21 149 7.10
74. Marcin Wróbel Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 149 7.45
75. Mateusz Bręk Biofarm Basket Poznań 17 149 8.76
76. Hubert Kruszczyński Energa Kotwica Kołobrzeg 21 148 7.05
77. Karol Kutta Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 147 7.74
78. Michał Kroczak WKK Wrocław 20 147 7.35
79. Rafał Wojciechowski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 18 145 8.06
80. Marcin Salamonik Pogoń Prudnik 17 144 8.47
81. Dominik Rutkowski Biofarm Basket Poznań 19 142 7.47
82. Patryk Przyborowski Energa Kotwica Kołobrzeg 16 139 8.69
83. Wojciech Jakubiak STK Czarni Słupsk 18 139 7.72
84. Kacper Majka GKS Tychy 13 136 10.46
85. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 134 6.70
86. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 20 131 6.55
87. Krzysztof Spała Miasto Szkła Krosno 20 128 6.40
88. Szymon Szymański Rawlplug Sokół Łańcut 19 128 6.74
89. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 18 128 7.11
90. Marcin Kowalski Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 128 7.53
91. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 21 125 5.95
92. Szymon Długosz STK Czarni Słupsk 21 124 5.90
93. Marc-Oscar Sanny Pogoń Prudnik 20 119 5.95
94. Maciej Leszczyński Weegree AZS Politechnika Opolska 20 118 5.90
95. Tomasz Krzywdziński Weegree AZS Politechnika Opolska, Polfarmex Kutno 14 117 8.36
96. Przemysław Szymański Weegree AZS Politechnika Opolska 11 116 10.55
97. Przemysław Tradecki KS Księżak Łowicz 21 115 5.48
98. Paweł Nowicki Zetkama Doral Nysa Kłodzko 19 114 6.00
99. Adam Cichoń Weegree AZS Politechnika Opolska 19 111 5.84
100. Patryk Garwol Pogoń Prudnik 20 109 5.45
101. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 21 107 5.10
102. Tomasz Madziar Zetkama Doral Nysa Kłodzko 16 104 6.50
103. Jakub Krawczyk Timeout Polonia 1912 Leszno 19 101 5.32
104. Maciej Koperski Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 100 5.00
105. Rafał Glapiński Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 95 5.00
106. Mikołaj Czyż KS Księżak Łowicz 21 88 4.19
107. Piotr Karpacz GKS Tychy 19 83 4.37
108. Sebastian Walda Energa Kotwica Kołobrzeg 18 80 4.44
109. Hubert Wyszkowski STK Czarni Słupsk 22 78 3.55
110. Michał Krawiec Weegree AZS Politechnika Opolska 14 78 5.57
111. Daniel Grujić Energa Kotwica Kołobrzeg 14 74 5.29
112. Patryk Jankowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 17 73 4.29
113. Mateusz Fatz Biofarm Basket Poznań 11 68 6.18
114. Andrzej Krajewski Biofarm Basket Poznań 15 68 4.53
115. Michał Weiss Zetkama Doral Nysa Kłodzko 17 64 3.76
116. Robert Cetnar Elektrobud-Investment ZB Pruszków 11 64 5.82
117. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 16 60 3.75
118. Marcin Tomaszewski Biofarm Basket Poznań 10 59 5.90
119. Łukasz Uberna WKK Wrocław 19 59 3.11
120. Daniel Nieporęcki Elektrobud-Investment ZB Pruszków 18 58 3.22
121. Maksym Kulon GKS Tychy 12 52 4.33
122. Jakub Fiszer Biofarm Basket Poznań, Polfarmex Kutno 12 50 4.17
123. Daniel Dawdo Weegree AZS Politechnika Opolska 17 49 2.88
124. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 20 45 2.25
125. Mateusz Kasiński Miasto Szkła Krosno 14 44 3.14
126. Michał Sadło Miasto Szkła Krosno 11 38 3.45
127. Tomasz Smorawiński Biofarm Basket Poznań 11 33 3.00
128. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 20 27 1.35
129. Karol Nowakowski Polfarmex Kutno, WKK Wrocław 11 25 2.27
130. Aleksander Wiśniewski Biofarm Basket Poznań 11 20 1.82
131. Dominik Grudziński Energa Kotwica Kołobrzeg 13 14 1.08
132. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 15 13 0.87
133. Patryk Pułkotycki WKK Wrocław 15 13 0.87
134. Szymon Janczak Energa Kotwica Kołobrzeg 12 12 1.00
135. Michał Sitnik WKK Wrocław 13 9 0.69
136. Fryderyk Dalkowski Elektrobud-Investment ZB Pruszków 10 8 0.80
137. Kacper Walciszewski Miasto Szkła Krosno 11 0 0.00

Partnerzy

LUBELSKIE LUBLIN PZKOSZ ENERGA PLK ENERGA BLK LUS CZERWONO CZARNI LNBA MOSIR PERŁA SIELSKO ANIELSKO MW SPORT SPORTICO APUS
Obraz
Obraz