Zarząd - Skład

Prezes



Marek Lembrych
m.lembrych@lzkosz.com.pl

Wiceprezes
Przewodniczą…cy WGiD



Zbigniew Zbroński
kom. 665 800 980
tel. (81) 444 69 90
z.zbronski@lzkosz.com.pl

Sekretarz



Barbara Szpryngiel
kom. 609 608 020
tel. (81) 528 01 31
b.szpryngiel@lzkosz.com.pl

Czł‚onkowie

 


Krzysztof Fit
ds. koszykówki szkolnej
kom. 796 112 001
k.fit@lzkosz.com.pl

Dariusz Gaweł
ds. koszykówki akademickiej
kom. 600 425 064
d.gawel@lzkosz.com.pl

Grzegorz Krzeszowiec
ds. koszykówki amatorskiej
kom. 500 030 119
g.krzeszowiec@lzkosz.com.pl

Arkadiusz Pelczar
ds. kontaktów z klubami
kom. 533 335 613
a.pelczar@lzkosz.com.pl

Mirosław Samoń
ds. koszykówki młodzieżowej kobiet
kom. 501 068 698
m.samon@lzkosz.com.pl

Janusz Zieliński
ds. koszykówki młodzieżowej mężczyzn
kom. 502 294 096
j.zielinski@lzkosz.com.pl

Komisja rewizyjna

 


Mirosł‚aw Parzymies
Przewodniczą…cy
kom. 603 222 920
m.parzymies@lzkosz.com.pl

Paweł Biskup
Członek
kom.  662 053 775
p.biskup@lzkosz.com.pl

Cezary Wicha
Członek
kom. 667 938 752
c.wicha@lzkosz.com.pl
 

Partnerzy:



Copyright © 2009 LZKosz Lublin. Projekt i wykonanie: ibif.pl